نمناک اخباراقتصاد پیشنهاد یارانه نقدی 91 هزار تومانی
یارانه نقدی ، یارانه نقدی 98
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد افزایش مبلغ یارانه نقدی سال 1398 به 91 هزار تومان در بودجه سال آینده خبر داد.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1397

افزایش یارانه نقدی در بودجه سال 1398

تسنیم:عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی به 91 هزار تومان در بودجه سال 98 خبر داد. 

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان یارانه نقدی از زمان اجرای این قانون افزایش نیافته است، گفت:قطعا نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی در بودجه سال 98 را مطرح می کنند. 

وی درباره میزان افزایش یارانه نقدی در سال آینده، افزود:با توجه به تورم و افزایش قیمت کالا ها ، یارانه نقدی حداقل باید به میزان 2 برابر افزایش یابد. 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد:قرار بود تا با اجرای هدفمندی یارانه ها ، قیمت فراورده های نفتی بالا رود و درآمد دولت از این طریق افزایش یابد؛ مردم نیز با مدیریت مصرف و دریافت یارانه نقدی متضرر نشوند و چیزی از دست ندهند. 

حاجی دلیگانی تصریح کرد:از آن زمان تاکنون قیمت بنزین از لیتری 100 تومان به 1000 تومان افزایش یافته و درآمد دولت نیز بالا رفته، اما میزان یارانه نقدی از زمان اجرا تاکنون ثابت مانده و افزایش نیافته است؛ بنابراین نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش یارانه نقدی در بودجه سال 98 را مطرح خواهند کرد.

انتهای پیام/م

پیشنهاد افزایش یارانه نقدی به مبلغ 91 هزار تومان در بودجه 98

این مطلب مفید بود ؟ 6 5
نظر کاربران
مهمان

مهمان

شاید فکر کردید که معنی و ماهیت ایجاد یارانه این بود که می گفتند که شهری ها و پولدارها چون از گاز آب و برق بیشتری که دارای یارانه است، بیشتر استفاده می کنند. بنابراین گفتند یارانه را از گاز برق و آب برداشته و در یک صندوق می گذاریم و سپس همان مبلغ را به نسبت مساوی بین هموطنان تقسیم می کنیم و حالا ادعا می کنند چرا پولدارها باید یارانه بگیرند و هزاران بهانه دیگر. یعنی مردم اینقدر ... فرض کردید؟ آیا خودتان را اینقدر عاقل تر از دیگران می دانید؟ و ...

20 1
احمد

احمد

صد رحمت به احمدی نزاد

28 2
محمد

محمد

با سلام..ما در زمان زمان تقسیم بندی و ثبت نام یارانه ها ایران نبودیم و از ثبت نام یارانه ها جامانده ایم؛کسی می داند ک باید چگونه این قضیه را پیگیری کنم؛ تا بتوانم خانواده ام را از یارانه ها بهره مند سازم؟!

24 6
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .