نمناک اخباراقتصاد یارانه نقدی به یک شرط افزایش می یابد
یارانه نقدی ، افزایش یارانه نقدی
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالاتی در مورد افزایش یارانه نقدی شرط محقق شدن این مسئله را بیان کرد.
تاریخ انتشار : 9 دی 1395

شرط افزایش یارانه نقدی

 مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:ماهانه 3هزار و 400 میلیارد تومان یارانه به حساب هموطنان واریز می شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:تا زمانی که دولت نسبت به حذف یارانه دهک های پردرآمد اقدام نکند امکان افزایش یارانه نقدی وجود ندارد.
 
وی در پاسخ به این سوال که مابه التفاوت رقم حاصل از افزایش قیمت ها ویارانه دریافتی مردم به چه حسابی واریز می شود، گفت:سایر درآمدهای دولت و مابه التفاوت هدفمندی یارانه به حساب دستگاه های خدماتی و ذی نفع به سبب مدیریت واحد و متمرکز، واریز می شود و از این حیث جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
 
بائوج لاهوتی ادامه داد:درآمد هدفمندی یارانه ها باید تحت نظارت و کنترل دقیقی باشد تا تخلفات احتمالی به حداقل برسد.
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به سوال دیگری که چرا بر خلاف افزایش قیمت حامل های انرژی، میزان یارانه تغییر نکرده است، بیان داشت:تا زمانی که دولت نسبت به حذف یارانه دهک های پردرآمد اقدام نکند امکان افزایش یارانه نقدی وجود ندارد.

 

یارانه نقدی به یک شرط افزایش می یابد

یارانه نقدی به یک شرط افزایش می یابد
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 18
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف