نمناک ورزشفوتبال افسردگی فوتبالیست مشهور بعد از جراحی بینی!
فوتبالیست مشهور ، جراحی بینی
خبر جدیدی که بتازگی در دنیای فوتبال درباره یکی از بازیکنان منتشر شده است حاکی از افسردگی فوتبالیست مشهور پس از عمل بینی می باشد که در ادامه جزییاتی بیشتر می خوانید.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396

ماجرای افسردگی فوتبالیست مشهور پس از عمل بینی؟!

فوتبالیست مشهور پس از عمل جراحی بینی اش افسرده شده است اما پشیمانی دیگر سودی ندارد چرا که نمی تواند آن را به شکل قبل برگرداند. خوش تیپ بود و جذاب و خوش اخلاق. از لحاظ عکاسان هم چهره فتوژنیکی داشت.فوتبالیست مرتبی بود. به جز یک ازدواج نافرجام- که این بار و استثنائا فوتبالیست قصه ما مقصر نبود- مساله خاص و حاشیه ای آنچنانی نداشت.

کاپیتان تیم لیگ برتری شهرش بود؛ هرچند هیچ وقت به تیم ملی دعوت نشد. کفش هایش را که آویزان کرد معلوم نشد چرا، به چه دلیل و با مشورت چه عکسی به اتاق عمل رفت و زیر نظر پزشک زیبایی تقریبا نیم بیشتری از بینی اش را قیچی کرد.

او حالا دیگر خوش تیپ نیست. از نظر عکاسان هم چهره فتوژنیکی ندارد؛احتمالا که نه، حتما پشیمان است. فقط خدا کند آنگونه که اطرافیانش می گویند دچار "شبه افسردگی" نشده باشد.

افسردگی فوتبالیست مشهور بعد از جراحی بینی!

افسردگی فوتبالیست مشهور بعد از جراحی بینی!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف