نمناک فرهنگ و هنرموسیقی افشاگری از ماجرای ارمیا و نحوه رای گیری در شبکه من و تو
شبکه من و تو ، ارمیا
امیر برداران مجری سابق شبکه من و تو درباره ماجرای انتخاب ارمیا در مسابقه خوانندگی و برنده شدن او در این مسابقه دست به افشاگری زد.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1395

افشاگری جدید از شبکه من و تو

شبکه من وتو که از سال 88 رسما شروع به فعالیت کرده است همواره با تولید برنامه هایی با هدف های از پیش تعیین شده در راستای تخریب فرهنگ ایرانی اسلامی گام بر می دارد، تا به راحتی بتواند با بودجه های کلانی که از سوی انگلستان و اسرائیل دریافت می کند، مقدمات براندازی فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران را فراهم سازد.

 ارمیا خواننده

ارمیا خواننده شبکه من و تو

شاید برای دشمنان خارج از مرزهای ایران پس از سالها هجمه فرهنگی به ایران روشن شده باشد که هنوز روشنی عفاف و حیا از قلب و روح آنان زدوده نشده و فرهنگ ایرانی و اسلامی همواره با ذات ایرانیان آمیخته بوده است، بنابراین این بار بجای انتخاب یک خواننده بی بند و بار، ارمیا دختر با حجاب را انتخاب نموده اند تا دینی بدون اثر و سکولار را ترویج دهند ، و علاوه بر قشر خاکستری، اهداف خود را وسیع تر نموده و روی جمعیت مذهبی ایران نیز سرمایه گذاری کنند.

این شبکه اما بارها ماهیت ضد دینی و ضد ایرانی خود را فاش نموده است، برنامه های مختلفش مستقیما به هدف تخریب ارزش های انسانی و اسلامی حاکم در ایران ساخته شده است.


وقتی در برنامه بفرمایید شام امر ازدواج و خانوده رسما امری مضر و غیر ضروری تلقی می شود میتوان فهمید که پشت این بی طرفی ها گرگی حریص به زدودن ارزشهای بجا و درست ایرانیان کمین کرده است.


این مافیای فرهنگی تا بحال چندین برنامه با محوریت موسیقی پخش کرده که از جمله آن آکادمی موسیقی گوگوش ، من وتو استیج و برنامه هایی از این دست می باشد.


این نوع برنامه های در ظاهر فریبنده، بی طرف و صلح جویانه با سناریویی از پیش تعیین شده سعی در عادی سازی بی بند و باری در قشر جوان جامعه دارند.


یکی از مهره های مهم اکادمی موسیقی گوگوش ارمیا خواننده به ظاهر محجبه ای است که برنده چندین دوره از این مسابقات می باشد.

ارمیا

ارمیا در مسابقه آکادمی گوگوش

اعلام برنده شده ارمیا دختر محجبه در مسابقه خوانندگی شبکه من و تو

اما به گفته امیر برداران کارشناس و مجری سابق این شبکه ارمیا هدفی از پیش تعیین شده برای گرفتن ژست اصلاح طلبانه و بی طرف از سوی این شبکه بود.

شایان ذکر است برنامه های شبکه من و تو و سایر شبکه های ماهواره ای که در راستای تخریب فرهنگ اجتماعی مردم ایران گام بر می دارند، عموما با چنین برنامه ریزی هایی دنبال می شوند و بیشتر اتفاقاتی که در این شبکه ها روی می دهد، بر اساس سیاست های مورد نظر گردانندگان اصلی چنین شبکه هایی می باشد.

افشاگری از ماجرای ارمیا و نحوه رای گیری در شبکه من و تو

افشاگری از ماجرای ارمیا و نحوه رای گیری در شبکه من و تو
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 23
برگرفته از جام نیوز - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 13 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف