نمناک ورزشفوتبال افشاگری جواد نکونام درباره تیم ملی پس از 2 سال
جواد نکونام ، افشاگری جواد نکونام
جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی حرفهای جالبی در مورد مسئولان تیم ملی و همچنین نظر آنها نسبت به فروش تیم ملی به قطر گفت.

افشاگری جواد نکونام علیه کی روش

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی دست به افشاگری جالبی زده است. نکونام می گوید که یکی از مسئولان ورزش ایران دو سال قبل به او گفته بود کارلوس کی روش تیم ملی را به قطری ها فروخته است. جواد نکونام در این باره به خبرورزشی توضیح می دهد:«قبل از صعود تیم ملی به جام جهانی می گفتند کی روش دلش با قطری هاست. من به عنوان بازیکن وقتی تیم دارد تمرین می کند، متوجه می شوم و می فهمم چه اتفاقاتی دارد می افتد. همان موقع به یکی از مسئولان گفتم که این فکرها اشتباه است. آن مسئول به من گفت که کی روش تیم ملی را به قطری ها فروخته است! دوست ندارم زیاد در این باره حرف بزنم.»

افشاگری جواد نکونامبنابر این گزارش، نکونام که نمی خواهد خیلی به آن مسائل بپردازد در ادامه می گوید :«من به آن مسئول گفتم شما از این فکر ها نکن. گفتم 10 روز است که کی روش دارد تمام تلاشش را می کند. ما در اردو می بینم که چقدر زحمت می کشد برای اینکه تیم ملی برنده باشد. از همان روز که این حرف ها مطرح شد ما داریم جنگ و دعوا می کنیم تا همین الان.»

نکونام در پاسخ به این سوال که آیا کارلوس کی روش هم این حرف ها را شنید، می گوید:«من خبر ندارم که این حرف را به خود کارلوس گفته بودند یا نه. ولی کی روش یک روز کامل با من در این باره حرف زد. ما خیلی صحبت کردیم و دوست ندارم که صحبت ها را باز کنم.»

افشاگری جواد نکونام درباره تیم ملی پس از 2 سال

افشاگری جواد نکونام درباره تیم ملی پس از 2 سال
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 16
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف