نمناک ورزشفوتبال افشاگری وکیل مهدی طارمی درباره دوپینگ فوتبالیست معروف
دوپینگ فوتبالیست ، دوپینگ فرهاد مجیدی
ابراهیمی وکیل فعال بازیکنان فوتبال به خاطر اتهاماتی که ملوانی ها به بانوان فوتبالیست زده اند در مورد دوپینگ یک فوتبالیست مطرح افشاگری جالبی کرد.
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1395

ماجرای اتهام به بانوان فوتبالیست ملوان

صمد ابراهیمی وکیل چند فوتبالیست که در شبکه های اجتماعی فعالیت زیادی دارد در تازه ترین مطلب خود به یک فوتبالیست مطرح سابق اتهام بزرگی زده است البته نامی از وی نبرده اما کدهایی داده که مشخص می کند منظور او چه کسی است.

دوپینگ فوتبالیست

دوپینگ فوتبالیست معروف

ستاره مشهور فوتبال که مجبورش کردند خداحافظی کند:

عبدالصمد ابراهیمی وکیل فعال در فوتبال کشورمان در واکنش به اتفاقات رخ داده درباره تیم بانوان ملوان، متنی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد که بسیار جنجالی است. او در این نوشته که با عنوان 'تبعیض در حفظ آبرو!'، به دوپینگ یکی از ستاره های سابق فوتبال اشاره کرد و جزئیات جالبی را فاش کرد.

فاش کردن دوپینگ ستاره معروف فوتبال

ابراهیمی نوشت:«اواخر پاییز سال 92 بود و من در پرونده معروف داوری آن سال و داستان بازی پرسپولیس و سپاهان وکالت یکی دو تا از افراد درگیر در ماجرا را داشتم.

عصر یک روز یکی از مسئولین رده بالای فدراسیون جلسه ای خارج از وقت اداری ترتیب داد تا در فضایی غیر رسمی بتواند راحت تر حرف بزند و حرف بشنود. یکی از متهمان پرونده روبرویش نشست و آن مسئول شروع به صحبت کرد که بهترین کار بیان حقایق است و از این دست حرف ها. بعد اسم یک فوتبالیست مطرح را آورد و گفت تو که از فلانی بزرگتر نیستی. ما حتی به او هم کمک کردیم که آبرویش حفظ شود. بازتاب رسانه ای اسم تو یک صدم فلانی هم نیست.

ما از مدت ها قبل می فهمیدیم او هر هفته به فلان کشور همسایه می رود و دوپینگ خون می کند. تزریق خون به فرد را با سطح طبیعی گلبول قرمز برای افزایش هموگلوبین را دوپینگ خونی می گویند که هدف از این کار، افزایش توانایی حمل اکسیژن در خون و در حمایت افزایش قدرت استقامتی آن شخص می شود.

تشخیص این نوع دوپینگ هم سخت تر از دوپینگ های دارویی است. آن مسئول می گفت ما برای او مراقب گذاشتیم و به اصطلاح طی تعقیب های نامحسوس ردش را زدیم.

همه مستنداتمان که کامل شد او را دعوت کردیم و گفتیم این همه دلیل و مدرک علیه تو وجود دارد. تو الگوی جوانان هستی بهتر است بی سر و صدا از فوتبال کنار بروی. او که دید راه گریزی ندارد خواهش کرد شرایطی فراهم کنیم تا در یک دیدار بزرگ خداحافظی کند ولی گفتیم باید زودتر بروی و به ناچار در دیداری معمولی کنار رفت.

اتهام به بانوان فوتبالیست ملون

نمی دانم آن حرف ها تا چه حد صحت داشت. نمی دانم اصلا کتمان آن موضوع و حفظ شخصیت آن فوتبالیست کار درستی بوده یا نه اما الان که به راحتی با آبروی بانوان ملوان بازی شده هنوز هم آن مسئول در فدراسیون حضور دارد. اصلا فرض محال بر صحت ادعاهای مدیران ملوان. او آیا الان به فکر آبروی اینها هم هست یا شخصیت و آبرو فقط خاص چهره های مطرح است؟»

دوپینگ فوتبالیست

پست جنجالی صمد ابراهیمی

 

افشاگری وکیل مهدی طارمی درباره دوپینگ فوتبالیست معروف

افشاگری وکیل مهدی طارمی درباره دوپینگ فوتبالیست معروف
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از جام -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف