نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون افشاگری جنجالی بیژن بیرنگ علیه محمدرضا گلزار
محمدرضا گلزار ، بیژن بیرنگ
بیژن بیرنگ از پشت صحنه سریال عشق تعطیل نیست و ماجراهایی سخن گفته که محمدرضا گلزار به وجود آورده است.
تاریخ انتشار : 29 مرداد 1394

پس ازآن که محمدرضا گلزار علت جدایی خودش از گروه سازنده ی سریال «عشق تعطیل است» را ضعف متن این سریال دانست، بیژن بیرنگ از پشت صحنه این سریال و ماجراهایی سخن گفته که این بازیگر به وجود آورده است.

بازیگران سریال عشق تعطیل نیست

بیرنگ که هم کارگردان این سریال بود و هم نویسنده متن آن از ماجراهایی سخن گفته که باعث شده این سریال پس از قسمت پنجم زمین گیر شود.

سریال «عشق تعطیل است» برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید شد و خیلی زود ساخت آن متوقف شد.

محمدرضا گلزار در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران گفته بود که «علت جدایی من و تیم سازنده از این پروژه دور بودن متن اثر از سلیقه من بود... اگر بخواهم در خصوص جزئیات جدا شدن از پروژه خانگی «عشق تعطیل نیست» بگویم همین کافی ست که همه باهم انصراف دادیم، یعنی قبل از شروع قسمت 6 من به شخصه و به خاطر خواسته جمعی گروه، کارگردان را صدا کردم و از او خواستم متن را به خاطر عدم علاقه مردم به آن عوض کند و نویسنده جدیدی به گروه اضافه کند که کارگردان زیر بار چنین کاری نرفت و ترجیح داد که کار را متوقف کند. این شد که همه باهم انصراف دادیم و پروژه متوقف شد.»

افشاگری جنجالی بیژن بیرنگ علیه محمدرضا گلزار

افشاگری جنجالی بیژن بیرنگ علیه محمدرضا گلزار
:
امتیاز : 1.2 تعداد رای : 59
برگرفته از تماشاگران امروز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 14 45
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف