افشاگری مدیر بوگاتی
طی بررسی ها و آمار گیری شرکت های بوگاتی و بنتلی ،مدیران این شرکت ها گزارشی در رابطه با بوگاتی سوارن از دارایی و ثروت این مشتریان پرده برداشتند.

افراد ثروتمندی که علاقه مند به خریدن خودروهای لوکس و گرانقیمت هستند بدون شک از دارایی و ثروت هنگفتی برخوردار هستند چراکه ولفگانگ دورهایمر، رئیس و مدیرعامل شرکت های بوگاتی و بنتلی، اخیراً از آماری پرده برداشت که حاکی از ثروت فراوان و ماشین بازی خریداران بوگاتی ویرون است.

به گفته وی هر مالک ویرون دارای یک مجموعه ماشین بسیار گران قیمت نیز می باشد. این جای تعجبی هم ندارد که مشتریان بوگاتی که بیش از 1 میلیون دلار بابت آن پرداخت می کنند، جزو ثروتمندترین افراد باشند.

خریداران ثروتمند بوگاتی

فقط ثروتمندترین افراد قادرند مالک یک بوگاتی باشند

به طور متوسط هر مالک و خریدار بوگاتی ویرون دارای 84 اتومبیل، 3 عدد هواپیمای جت و یک قایق تفریحی است. در مقایسه باید گفت که هر مالک بنتلی تنها صاحب 8 خودروی دیگر است. این نشان از تفاوت قابل ملاحظه در بین مالکان خودروهای این دو برند است. با این وجود بعید است در بین 84 دستگاه خودروی صاحبان بوگاتی ویرون، چندتایی بنتلی به چشم نخورد!

خریداران ثروتمند بوگاتی

کلکسیون خودروها در کنار بوگاتی ویرون

به گزارش بلومبرگ هنوز 20 دستگاه بوگاتی ویرون از مجموع 450 دستگاه تولیدی آن برای فروش باقی مانده اند که قیمت پایه آن ها از 1.85 میلیون دلار آغاز می شود.

خریداران ثروتمند بوگاتی

بوگاتی ویرون منصوری، برای ثروتمندان مشکل پسند

بنابه گفته بلومبرگ، در حال حاضر گروه فولکس واگن که مالک بوگاتی، بنتلی، لامبورگینی، آئودی، دوکاتی و خیلی برندهای معروف دیگر است، در حال آزمایش ابتدایی روی سه طرح مفهومی متفاوت برای جایگزینی خودروی رکورددار بوگاتی ویرون است.

خریداران ثروتمند بوگاتی

ویرون گرنداسپرت ویتس، از آخرین نسخه های بوگاتی

افشاگری مدیر بوگاتی از خریداران ثروتمندش + تصاویر

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
برگرفته از برترین ها - / ل
وبگردی