کی روش

افشاگری کارلوس کی روش در برنامه نود

کد مطلب : 22375زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارلوس کی روش سرمربی پرتقالی تیم ملی ایران که دل پری از برخی مسئولان فوتبال کشور دارد در برنامه نود فردوسی پور ، از برخی حاشیه های فوتبال صحبت کرد.

صحبت های جنجالی کارلوس کی روش

کارلوس کی روش در برنامه نود با آمدن روی خط تلفن و انتقاد از برخی مسئولین نسبت به انها افشاگری کرد.

در برنامه دوشنبه شب نود حسین آبانگاه دبیر پیشین کمیته اخلاق روی خط تلفنی آمد و علیه کارلوس کی روش صحبت هایی را مطرح کرد. سرمربی تیم ملی هم بعد از این صحبت ها روی خط برنامه آمد و گفت:بسیار شفاف است این آقا (آبانگاه) به نمایندگی از فردی که پشت پرده است، صحبت می کند. ایشان اطلاع خاصی از اینکه راجع به چه صحبت می کند، ندارد.

کی روش

 
مربی تیم ملی افزود:بنده کاملا آزاد هستم لباس هرگونه اسپانسری که بخواهم را به تن کنم. این حق به صورت انحصاری متعلق به کسی نیست. رئیس من فدراسیون است و تحت اشتغال فدراسیون هستم. این صحبتها از قبل با فدراسیون هماهنگ شده بود و با دانش کامل فدراسیون صورت گرفت.  
کارلوس کی روش تاکید کرد:در آینده نزدیک هم بنده شفاف سازی بیشتری صورت خواهم داد. دبیر سابق کمیته اخلاق با صحبتهایی که امشب انجام داد و در چند هفته گذشته به صورت مکرر آنرا تکرار کرده بود، مشخص کرد که به نمایندگی از چه شخصی حرف می زند.  
کی روش در پاسخ به این سئوال که آیا منظورش از این شخص، فردی است که در مرحله اول قراردادش به او نزدیک بوده است (عباس ترابیان)، گفت:اشاره من به شخصی است که پرونده را به کمیته اخلاق ارجاع داده است. حتی برای مارکار آقاجانیان و مهرداد خانبان هم پرونده تشکیل داده و به کمیته اخلاق ارجاع داده اند.  
کی روش در پایان خاطر نشان کرد:منظور من علیرضا اسدی (دبیر کل فدراسیون فوتبال) است که پرونده خانبان و آقاجانیان را هم به کمیته اخلاق ارجاع داده است.

افشاگری کارلوس کی روش در برنامه نود

4.426
این مطلب مفید بود ؟233
برگرفته از مهر-/ف
وبگردی