نمناک ورزشفوتبال واکنش افشین پیروانی به شایعه محرومیت 5 ساله اش
افشین پیروانی ، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال
افشین پیروانی در خصوص شایعه محرومیت 5 ساله اش از فوتبال توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1397

محرومیت 5 ساله سرپرست سابق تیم ملی فوتبال

افشین پیروانی درباره اینکه گفته می شود یکی از مدیران پرسپولیس محروم شده است، اظهار کرد:باید اسم مدیر محروم شده مشخص شود که چه کسی بوده است تا من جواب بدهم.
 
او ادامه داد:بحث یکسری جوایز بوده است که نماینده حامی مالی تیم ملی به اردو آورده بود و من آنها را میان اعضای تیم تقسیم کردم.
 
پیروانی بیان کرد:٥٧ نَفَر از اعضای تیم ملی این جایزه را دریافت کردند که به صورت رندوم به آنها زنگ بزنید ببینید من تخلفی کردم؟ پاداش ها را همه اعضای تیم گرفتند. کارت های هدیه بوده است که نماینده حامی مالی در تمرین آورده بود و من توزیع کردم.
 
 

سرپرست تیم پرسپولیس

افشین پیروانی مدیر باشگاه پرسپولیس

 
او بیان کرد:اگر منظور کمیته اخلاق من باشم به طور حتم پاسخگو خواهم بود.
 
پیروانی تصریح کرد:ان شالله پشت پرده ای در این موضوع نباشد و حقیقت مشخص شود. در کمیته اخلاق بحث هدایا مطرح شد که من به عنوان مطلع در این کمیته پاسخگو بودم. نه خبری درباره محرومیت مطرح شده و نه ابلاغی صادر شده است . اگر محرومیت صحت داشته باشد باید از حقم دفاع کنم.
 
او ادامه داد:به بازیکنان تیم ملی زنگ بزنید و به آنها بگویید این جوایز گرفتند یا نگرفتند. من هیچ دخل و تصرفی در جوایز نداشتم و تاکنون سعی کردم سالم زندگی کنم.
 
پیروانی درباره نگرانی بابت بی انگیزگی بازیکنان ندارد، بیان کرد:ما باید برابر السد بهتر بازی کنیم چرا که این تیم یکی از بهترین تیم های غرب آسیا است و بازی برابر این تیم سخت است.
 
او ادامه داد:کسب قهرمانی زود هنگام انگیزه بازیکنان را پایین آورده است و باید این مشکل حل کنیم.
 
پیروانی در پایان خاطر نشان کرد:ربیع خواه برای گرفتن ام آر آی به کلینیک رفته است و امیدوارم او و احمدزاده به بازی با السد برسند.

واکنش افشین پیروانی به شایعه محرومیت 5 ساله اش

واکنش افشین پیروانی به شایعه محرومیت 5 ساله اش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف