نمناک ورزشگوناگون افشین کاظمی به دلیل استعمال قلیان محروم شد
افشین کاظمی ، افشین کاظمی فوتسال
افشین کاظمی ملی پوش فوتسال به دلیل استعمال قلیان محروم شد و حکم محرومیت دو ماهه در پرونده اش قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1396

محرومیت افشین کاظمی ملی پوش فوتسال

کمیته اخلاق، ملی پوش فوتسال را به دلیل مصرف دخانیات از حضور در میادین ورزشی محروم کرد. افشین کاظمی ملی پوش تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان به دلیل استعمال قلیان از سوی کمیته اخلاق به دو ماه محرومیت محکوم شد. این بازیکن که از آذر 1395 به دلیل مثبت شدن دوپینگش، به مدت یک سال محروم شده بود، در دفاع از خود گفته بود، ماده ممنوعه از طریق مصرف قلیان وارد خونش شده است. کاظمی به همین دلیل به کمیته اخلاق احضار شد و حکم محرومیت دو ماهه در پرونده اش قرار گرفته است.

افشین کاظمی ضمن تائید این خبر توضیح داد:غیرعمدی بودن دوپینگ من اثبات و محرومیتم از چهار به یک سال کاهش پیدا کرد. اما با وجود اثبات بی گناهی، مرا دوباره محروم کرده اند. در کمیته اخلاق از من سوال شد که ماده ممنوعه چرا وارد بدن تو شده است. من نیز عین حقیقت را گفتم اما فکر نمی کردم برای گفتن حقیقت هم محرومم کنند.

 افشین کاظمی

محرومیت کاظمی به دلیل قلیان کشیدن

او افزود:زمانی که دوپینگم مثبت درآمد، محرومیتی بابت مصرف قلیان در کار نبود. اما چند روز پیش شنیدم روی پرونده ام برگه ای از سوی کمیته اخلاق گذاشته اند مبنی براینکه نمی توانم تا دو ماه دیگر هم بازی کنم. محرومیت دوپینگ، آذر به پایان می رسد اما اگر کمیته اخلاق هم بخواهد محرومم کند، لیگ را از دست می دهم و زندگی ورزشی ام به خطر می افتد. ضمن اینکه اجازه دفاع به من داده نشده و حکم را روی پرونده ام گذاشته اند. در حالی که من به اندازه کافی ضرر کرده ام. باشگاه گیتی پسند 50 درصد از قراردادم را نداد و جریمه سنگینی هم به NADOپرداخت کردم.

افشین کاظمی به دلیل استعمال قلیان محروم شد

افشین کاظمی به دلیل استعمال قلیان محروم شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف