نمناک اخبارجامعه اقدام تروریستی سیا علیه رهبر کره شمالی!
اقدام تروریستی ، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا
خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام کرد سیا قصد داشته در یک اقدام تروریستی رهبر این کشور را ترور کند.
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396

سیا قصد اقدام تروریستی علیه رهبر کره شمالی داشت

کره شمالی اعلام کرد مأموران سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا با طراحی یک عملیات قصد ترور رهبر این کشور با استفاده از مواد سمی و شیمیایی را داشته اند.

روزنامه ایندیپندنت به نقل از خبرگزاری رسمی کره شمالی نوشت که ماموران سیا، قصد نفوذ به کره شمالی و ترور رهبر این کشور را داشته اند که دستگیر شده اند. پیونگ یانگ گفته این نشان می دهد آمریکا مقصر اصلی تروریسم دولتی است.

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا

اقدام تروریستی علیه کیم جونگ اون

خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام کرد:«در ماه می سال جاری، گروهی از تروریست های شرور به دستور سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و سرویس اطلاعاتی دست نشانده کره جنوبی به کشورمان نفوذ کردند تا با استفاده از مواد شیمیایی و سمی علیه دفتر رهبر عالی این کشور اقدام کنند. آنها دستگیر شده و افشا شدند.»

این خبرگزاری اعلام کرد:«این رویداد ماهیت واقعی آمریکا به عنوان مقصر اصلی تروریسم را نشان می دهد.»

خبرگزاری دولتی کره شمالی آمریکا را به «آفتاب پرستی» تشبیه کرد که برای توجیه سرنگونی دولت های کشورهای دیگر مدام رنگ عوض می کند.

پیونگ یانگ اعلام کرد آمریکا نبرد علیه تروریسم را بهانه ای برای توجیه مداخلات خود در افغانستان، عراق و لیبی قرار داده است.

اقدام تروریستی سیا علیه رهبر کره شمالی!

اقدام تروریستی سیا علیه رهبر کره شمالی!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف