نمناک سبک زندگیموفقیت اقدام جالب جراح ایرانی برای آرام کردن کودک + عکس
جراح ایرانی ، اقدام ستودنی جراح ایرانی
یک جراح ایرانی در اقدامی جالب و متفاوت برای آرام کردن کودکی که از اتاق عمل وحشت زده شده بود و بیقراری می کرد با دستکش جراحی بادکنک درست کرد و او را آرام کرد.
بازدید : 3,676 نفر

اقدام ستودنی جراح ایرانی

پزشکان علاوه بر علم و تخصص خود باید از روحیه ای مثبت و امیدوار برخوردار باشند تا بتوانند بیماران نا امید و نگران را با انرژی مثبت به سوی سلامتی هدایت کنند. در این بین نقش پزشکان اطفال پررنگ تر است چون آنها معمولا از پزشک و بیمارستان هراس دارند.

حرکت ستودنی جراح ایرانی برای آرام کردن کودک قبل از عمل جراحی توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است و در فضای مجازی دست به دست می شود.

این روزها به واسطه رونق استفاده از گوشی های هوشمند بین تمام اقشار جامعه، امکان عکاسی در اکثر مکان ها فراهم است. برخی از کاربران شبکه های اجتماعی تلاش می کنند تا با به اشتراک گذاشتن افکار و اعمال زیبا در نشر آن بین افراد جامعه نقشی ایفا کنند، این بار کاربران فضای مجازی عکسی از اقدام ستودنی پزشک اطفال در اتاق عمل برای آرام کرد کودک در گروه های مختلف منتشر کردند که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این پزشک برای آرام کردن کودک که در اتاق عمل ترسیده بود از دستکش جراحی برای کودک بادکنک درست کرده است.

اقدام جالب جراح ایرانی برای آرام کردن کودک

اقدام جالب جراح ایرانی برای آرام کردن کودک + عکس

اقدام جالب جراح ایرانی برای آرام کردن کودک + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 37
برگرفته از جام جم آنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 35 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف