نمناک اخبارجامعه اقدام زن حسود با عکسهای خصوصی همسر شوهرش
اقدام زن حسود ، اقدام زن حسود
اقدام زن حسود توسط پلیس فتا متوقف شد . تهدیداتی که به همراه عکس های خصوصی یک زن جوان او را به دادسرا کشاند پشت پرده ماجرا را فاش کرد.
تاریخ انتشار : 1 دی 1395

اقدام زن حسود برای انتقام از همسر همسر سابقش

رسیدگی به این پرونده هنگامی آغاز شد که زن جوانی به دادسرای شیراز رفت و از فردی که از او قصد انتقام جویی داشت، شکایت کرد.

ماموران در تحقیق از زن جوان متوجه شدند که فردی پس از دسترسی به عکسهای شخصی وی به قصد انتقامجویی و اخاذی اقدام به انتشار این عکسها در فضای مجازی و ارسال از طریق واتساپ برای خودش کرده است. با تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای شیراز، ماموران پلیس فتا تحقیقاتی را در این باره آغاز کردند. با احضار شاکی برای تحقیقات به مرکز پلیس، وی مدعی شد که در این رابطه به فردی مظنون نیست.

با شنیدن این ادعا جستجوهای ویژه برای یافتن متهم ادامه پیدا کرد تا عاقبت ماموران پلیس فتا سرنخ هایی به دست آورده و با ردیابی های پلیسی توانستند به ایمیل ها و پیامهای ارسال شده در واتس اپ فرد خاطی دسترسی پیدا کنند، از این رو تحقیقات خود را در این رابطه متمرکز کردند.

در ادامه بار دیگر از شاکی تحقیق شد. وی گفت:نمیدانم چه کسی این کار را انجام داده است. من یکی از عکسهایم را که کاملا با فتوشاپ تغییر کرده و برایم ایمیل شده بود دیدم. مدتی قبل پی بردم که نه تنها آن عکس بلکه عکس های دیگری از من در فیس بوک، وایبر و واتساپ منتشر شده و در زیر عکس ها الفاظ رکیکی نوشته شده است. زمانی که عکس های خصوصی ام را دیدم شوکه شدم تا اینکه ایمیلی به دستم رسید که محتوای آن این بود:«اگر میخواهی عکسهایت در صفحه های دیگر منتشر نشود باید به خواسته های من توجه کنی!»

با انجام تحقیقات از شاکی ماموران سرنخی به دست نیاوردند از این رو بازپرس پرونده دستور رسیدگی به پرونده را داد و گشت های اینترنتی پلیس در فضای مجازی به ردیابی های تخصصی دست زدند و توانستند سرنخی از فردی به دست آورند که در پشت این نقشه ها قرار داشت.

تیم های اطلاعاتی با دستور بازپرس خروجی های رایانه ای را تحت نظر قرار دادند و توانستند محل دقیق این زن 40 ساله را در شیراز ردیابی کنند. وقتی پاتوق اینترنتی متهم فضای مجازی در تیررس پلیس فتا قرار گرفت مشخص شد این فرد در منزلش نقشه شوم خود را به مرحله اجرا گذاشته است.

تحقیقات بعدی سرنخ های دیگری را در اختیار ماموران قرار داد و مشخص شد که این زن مدت ها قبل از همسرش جدا شده و پس از ازدواج وی، برای انتقام گیری دست به این کار زده است. با این سرنخ ماموران این زن را دستگیر کرده و به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم اینترنتی آوردند. وی در بازجویی های اولیه منکر هرگونه بزهی شد اما در بازرسی از کامپیوتر نامبرده با به دست آوردن سرنخ هایی، به ناچار لب به اعتراف گشود و مدعی شد که با انگیزه انتقام گیری دست به این کار زده است.

وی ادامه داد:چند سال قبل از همسرم جدا شدم و پس از ازدواج مجدد وی به قصد انتقام گیری برای همسر او مزاحمت ایجاد کرده و با ارسال پیام های تهدیدآمیز فکر می کردم که زندگی او را تباه کرده ام.

این زن در تمامی مراحل تحقیقات به بزه ارتکابی اعتراف کرد و هدف از انجام این کار را انتقام گیری بیان کرد. پرونده وی در دادسرای شیراز در حال رسیدگی است.

اقدام زن حسود با عکسهای خصوصی همسر شوهرش

اقدام زن حسود با عکسهای خصوصی همسر شوهرش
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 8
برگرفته از جنوب نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف