نمناک سرگرمیگوناگون اقدام عجیب عروس 85 ساله قبل از ازدواج با داماد 25 ساله!
عروس داماد ، عکس عروس داماد عجیب
عروس خانم برای جلب رضایت فرزندان ناچار شده است که پیش از ازدواج سهم ارث هر کدام از فرزندانش را پرداخت کند. سهمی بین 600 میلیون تا سه و نیم میلیارد یورو.
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1396

عروس داماد خاص ! ازدواج عجیب پیرزن 85 ساله با پسر جوان!

سومین ازدواج پیر زن 85 ساله در حالی اتفاق افتاد که او بخاطر رسیدن به عشقش و جلب رضابت فرزندانش اقدامی عجیب و در عین حال جالب انجام داد.دوشس آلب باز هم خبر ساز شد. زن ثروتمند 85 ساله اسپانیایی برای سومین بار ازدواج کرد:این بار با یک جوان 25 ساله.

اگرچه عروس و داماد ظاهرا عاشق هم هستند و 60 سال تفاوت سنی مانع ازدواج آنها نشده است، اما شش فرزند این دوشس ثروتمند نظر دیگری دارند، آنها معتقدند پدر خوانده جدیدشان به دلیل ثروت سرشار مادرشان با او ازدواج کرده است.

عروس داماد عجیب

 عکس عروس داماد عجیب ، دوشس آلب برای سومین بار ازدواج کرد

البته برای جلب رضایت فرزندان، عروس خانم ناچار شد پیش از ازدواج سهم ارث هر کدام از فرزندانش را پرداخت کند. سهمی بین 600 میلیون تا سه و نیم میلیارد یورو. 

عکس عروس داماد عجیب

عکس عروس داماد عجیب

البته هواداران عروس و داماد معتقدند عشق سن و سال نمی شناسد و همین که عروس و داماد همدیگر را دوست داشته باشند کافی است! دوشس آلب سه بار ازدواج کرده است، نخستین بار به رغم مخالفت شدید خانواده اش با مردی از یک خانواده فقیر ازدواج کرد و پس از مدتی از او طلاق گرفت.

اقدام عجیب عروس 85 ساله قبل از ازدواج با داماد 25 ساله!

اقدام عجیب عروس 85 ساله قبل از ازدواج با داماد 25 ساله!
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 82
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 31 51
نظر کاربران
یلدا

یلدا

اینکه تابلوست که واسه ثروتشه!!!پیرزنه خیلی چروک شده!!!!چه عشقی چه کشکی!!داماد هم به نظر بیست وپنج ساله نمیاد.حدود چهل سالشه فکر کنم.ولی باز هم هیچ جوری به هم نمیان!!!آدم حالش بد میشه با عرض معذرت!!!!

پاسخ دادن 50 8
نازی

نازی

داماد ۲۵ ساله؟! این داماد حداقل ۵۰ سال داره. نمیدونم چطور میگین ۲۵ ساله. با یلدا موافقم کاملا معلومه این ازدواج به خاطر ثروت زنه بوده

پاسخ دادن 5 0
باران

باران

منم موافقم اصلا ب مرده نمیاد بیست وپنج سال داشته باشه ب پنچاه سال میخوره بعدشم معلومه ک بخاطر ثروت بوده چه عشقی چ کشکی تواین زمونه دختر پسر جوون باهم نمیمونن حالا برسه ب این دوتا پیر

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف