نمناک ورزشفوتبال “همسر رونی” بازیکن منچستر پس از زایمان جفت جنینش را خورد!
همسر رونی ، عکس زن وین رونی
“همسر رونی” بعد از انجام سومین زایمانش برای حفظ سلامتی بدن و جلوگیری از افسردگی بعد از زایمان دست به کاری عجیب و غریب رد.

اقدام عجیب همسر رونی بعد از زایمان

پس از زایمان همسر فوتبالیست معروف ،یک خبر شگفت انگیز و عجیب توجه رسانه های ورزشی را به خود جلب نموده است . مدتیست برخی افراد جفت جنین خود را پس از زایمان ، می خورند و برای آن خواصی ذکر میکنند ! برخی افسانه ها می گویند بهترین روش برای کاهش افسردگی پس از زایمان خوردن جفت جنین است. اخیرا نیز همسر فوتبالیست معروف فوتبال جفت جنین پسرش را کپسول خوراکی نموده و مصرف می نماید

همسر رونی

اقدام عجیب همسر رونی بعد از زایمان

کاپیتان منچستر یونایتد صاحب یک پسر شده است و همسر کاپیتان معروف فوتبال منچستر یونابتد به توصیه یکی از دوستانش تصمیم گرفته است کپسولهای خوراکی از جفت جنین نوزاد تازه متولد شده خود ساخته و انها را روزانه مصرف نماید.

همسر رونی بعد از زایمان

تصمیم همسر رونی فوتبالیست بعد از زایمان سومین پسرش

 خانم کولین سومین فرزند پسرش به نام کیت جوزف رونی را بدنیاآورد.وی با گذاشتن پستی در صفحه تویتر خود عنوان نمود قصد دارد جفت جنین خود را که سرشار از آهن و ویتامین است را بخورد.قرار است شرکت پلاسنتا پلوس لیورپول جفت پسرش کیت را به کپسولهای خوراکی تبدیل نموده تا وی روزانه آنها را مصرف نماید.کولین می گوید من تا کنون از این موضوع خبر نداشتم تا اینکه یکی از دوستانم به من پیشنهاد خوردن جفت را داد.برخی معتقدند جفت جنین سرشار از آهن است و در درمان افسردگیهای پس از زایمان موثر است.

همسر رونی

همسر رونی بعد از زایمان پسر سومش

همسر رونی بازیکن منچستر پس از زایمان جفت جنینش را خورد!

برگرفته از برنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 34
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف