نمناک دنیای مدگوناگون عکس اولین زن محجبه ورزشکار روی یک مجله آمریکایی
مجله آمریکایی ، تصویر زن محجبه برای اولین بار در تاریخ مجلات ورزشی آمریکا
برای اولین بار در تاریخ مجلات ورزشی و سلامت زنان آمریکا، تصویر یک زن محجبه روی جلد مجله آمریکایی چاپ شده است .

اولین ورزشکار محجبه روی جلد مجله آمریکایی

 
مجله «Women's Running magazine» یکی از مجله های مشهوری است که به ورزش زنان اختصاص دارد. این مجله برای جدیدترین شماره خود، دست به اقدام عجیب و متفاوتی زد.
 
رهف خطیب، 32 ساله، دونده دو ماراتون است که 3 فرزند نیز دارد. او در میشیگان زندگی می کند و می گوید که از سال 2012، زمانی که کلاس های ورزشی برایش کسل کننده شده بود، دویدن را آغاز کرد.
 
او در مورد سوالاتی که در ذهن دیگران ایجاد می شود، برایمان می گوید:«شیوه لباس پوشیدن من، به عنوان یک ورزشکار، همیشه برای مردم سوال است. آنها مدام به من می گویند که آیا با پوشیدن این لباس ها هنگام ورزش گرمم نمی شود؟ من هم در جواب به آنها می گویم که مهم نیست هوای بیرون گرم باشد یا نه، در نهایت پس از ورزش کردن بدنم گرم می شود.»
مجله آمریکایی

عکس دونده دو ماراتون روی مجله آمریکایی

 رهف خطیب می گوید:«از این که تصویرم به عنوان نماینده زنان مسلمان بر جلد مجله ای چاپ شده، به خودم افتخار می کنم. این افتخاری است که می توانم به فرزندان، پدر و مادر و حتی جامعه ام نشان دهم. این بدین معنی است که حجاب من و تلاشی که حتی در سخت ترین شرایط برای نگهداشتن آن می کنم، ارزش اش را دارد.»

عکس اولین زن محجبه ورزشکار روی یک مجله آمریکایی

عکس اولین زن محجبه ورزشکار روی یک مجله آمریکایی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
برگرفته از برترین ها-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف