نمناک اخبارسیاست توهم جدید داعش در مورد البغدادی
البغدادي داعش ، البغدادي داعش
نیروهای داعش در موصل گرفتار حملات شدید هستند و این درحالی است که البغدادی داعشی ها آن ها را دور زده و هیچ خبری از او نیست اما سرکرده ها تبلیغاتی دیگر می کنند.
تاریخ انتشار : 30 مهر 1395

البغدادی داعش را تنها نمی گذارد

یک منبع بومی در نینوا گفت:ماشین تبلیغات داعش، با آغاز فعالیت هایی گسترده، تکذیب خروج ابوبکر البغدادی سرکردۀ این گروه از موصل به نینوا را در دستور کار قرار داده است. آن ها سعی دارند با این کار، روحیۀ از دست رفتۀ جنگ جویان داعش را احیا کنند، زیرا داعشی های موصل، طی چند روز گذشته به هیچ وجه او را ندیده اند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، به شبکه السومریه گفت:تبلیغاتچی های داعش، هیچ دلیلی حتی یک ویدئو که ثابت کند او هنوز در موصل است، ارائه نکرده اند و همین مساله، تردید داعشی ها را دوچندان کرده است.

وی افزود:عناصر داعش همچنین برای نخستین بار از کودتای ناکامی سخن به میان آوردند که اخیراً علیه ابوبکر بغدادی صورت گرفت و به نتیجه نرسید.

منابع شبکه السومریه در موصل تاکید کردند که عناصر "پلیس داعش" در پی کودتا علیه ابوبکر البغدادی بودند که این کودتا کشف شد و پس از کشته شدن سرکردۀ کودتا، عواملی که در آن دست داشتند نیز به صورت دسته جمعی در برخی از مناطق مرکز موصل اعدام شدند.

کودتاچیان علیه بغدادی، با بلندگوهای یکی از خودروهای پلیس داعش در موصل، اعلام کرده بودند که البغدادی به سمت رقه در سوریه گریخته و همسرش دستگیر شده است و حکومت ابوبکر البغدادی در موصل، به پایان رسیده است.

گفتنی است که ابوبکر بغدادی، در حمله هوایی به ستونی از خودروهای داعشی در نزدیکی جنگل های موصل، هدف قرار گرفت. یک منبع بومی در استان نینوا تاکید کرد که بغدادی از این حمله جان سالم به در برد، اما چند تن از همراهانش در این حملۀ هوایی کشته شدند.

توهم جدید داعش در مورد البغدادی

توهم جدید داعش در مورد البغدادی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف