نمناک اخبارگوناگون التماس جوان 26 ساله برای قطع کردن پاهایش + تصاویر
قطع پا ، قطع پای ورم کرده
زندگی برای جفری 26 ساله به حدی سخت شده است که از پزشکان درخواست عاجزانه برای قطع پاهایش دارد و قطع عضو خود را بهترین ره حل برای پایان دادن به این عذاب وحشتناک می داند.

التماس برای قطع پا

راه رفتن» توانایی به ظاهر ساده ای است که بدون هیچ آموزشی، اغلب ما از عهده آن برمی آییم؛ توانایی ای که گاه آن قدر به چشم ما بی ارزش می آید که متوجه لذت وصف نشدنی آن نمی شویم؛ چیزی که «جفری» 26 ساله بیش از هر کس دیگری روزها و سال ها انتظار آن را کشیده است.

پاهایی بسیار بزرگ با حالتی غیر طبیعی از همان روزهای ابتدایی تولد، توجه دیگران را به جفری جلب می کرد. موقعیتی بسیار نادر که به موازات بزرگ شدن جفری وخیم تر و دردناک تر شد. حالا دیگر پسربچه ماجرای ما به سنی رسیده بود که می توانست خودش را با دیگر هم سن و سالانش مقایسه کند و از اینکه نمی تواند مانند آنها راه برود و بازی کند افسرده و نارحت شود؛ شرایطی غیر قابل باور که 26 سال است ادامه دارد و در حال حاضر اندازه پای جفری دو برابر پای یک انسان معمولی است و پزشکان تنها راه رهایی از این درد را قطع عضو می دانند.

در واقع جفری، مبتلا به سندروم پروتئوس است؛ موقعیتی انگشت شمار در علم پزشکی که موجب تحریک استخوان ها، پوست و رشد بی حد اعضای بدن می شود. به همین علت، پای چپ جفری 43.18 سانتی متر مساحت و 36 سانتی متر طول دارد و پای راستش مساحتی معادل 36 سانتی متر و طولی برابر با 31 سانتی متر دارد. البته پروتئوس تنها پاهای این مرد جوان را درگیر نکرده است، بلکه پس از گذشت مدتی دستان و باسن او نیز دچار مشکل شده است، به نحوی که جفری بدون ویلچر قادر به حرکت نیست.

زندگی برای جفری به حدی دردناک و غیرقابل تحمل شده که او عمل جراحی قطع عضو را بهترین راه برای خاتمه دادن به این عذاب 26 ساله می داند؛ تصمیمی که پس از 11 بار عمل جراحی ناموفق برای جفری به یک قطعیت بدل شده است. این مرد جوان امیدوار است پس از قطع دو پا بتواند قدری آرام تر و خوشحال تر زندگی کند. 

جفری می گوید:وقتی نه ماه بودم مادرم متوجه ورم شدید انگشت اشاره دست راستم شد و فکر کرد که حشره ای آن را گزیده است. درمان های خانگی او هم اصلاً مؤثر نیفتاد و وقتی هم یک سالم شد پدرم متوجه شد که پای چپم از آن یکی بسیار بلندتر است.

خوشبختانه تنها عده انگشت شماری در دنیا وجود دارند که به این بیماری دچارند. در حال حاضر این بیماری به دست ها و لگن وی نیز آسیب وارد کرده و او مجبور است برای حرکت کردن از ویلچر استفاده کند.

این جوان اهل دیرفیلد فلوریدا معتقد است که با قطع کردن پا رشد آن ها متوقف خواهد شد ازاین رو در طی کلیپی که به تازگی در فضای مجازی پخش کرده عاجزانه درخواست می کند که پزشکی پای چپش را قطع کند تا از درد رهایی یابد.

جفری با پاهای غول پیکر

جفری با پاهای غول پیکر

جفری با پاهای غول پیکر

جفری با پاهای غول پیکر

جفری با پاهای غول پیکر

جفری با پاهای غول پیکر

جفری با پاهای غول پیکر

التماس جوان 26 ساله برای قطع کردن پاهایش + تصاویر

التماس جوان 26 ساله برای قطع کردن پاهایش + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 48
برگرفته از فرادید-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 39 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف