نمناک ورزشفوتبال واکنش ها به باخت پرسپولیس مقابل السد قطر
السد قطر ، پیروزی تیم فوتبال السد قطر برابر پرسپولیس
روزنامه های قطری بعد از پیروزی تیم فوتبال السد قطر برابر پرسپولیس به ستایش از عملکرد نماینده خود پرداختند و از صدرنشینی مقتدرانه و دلایل پیروزی این تیم سخن به میان آوردند.
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1396

بازتاب پیروزی السد قطر مقابل پرسپولیس در روزنامه های قطری

تیم فوتبال السد قطر توانست با نتیجه سه بر یک برابر نماینده ایران به پیروزی برسد. این پیروزی بازتاب زیادی در رسانه های قطری داشت. روزنامه الشرق نوشت:السد توانست در دیدار حساس برابر تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا با شایستگی و اقتدار در صدر جدول رده بندی این گروه قرار گیرد. این پیروزی به خاطر حضور مربی با تجربه ای به نام فریرا و ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه در ترکیب السد بود.

الشرق در ادامه نوشت:تیم فوتبال پرسپولیس حریف آسانی نبود و پیروزی برابر آنها نیاز به آرامش داشت. بازیکنان السد بدون عجله و با آرامش خاص به دروازه حریف نزدیک شدند و کار خود را به خوبی انجام دادند. السد به خوبی از فضاهای خالی تیم حریف استفاده کرد و روی ضدحملات به خوبی کار کرد. فریرا به دنبال برتری تیمش در میانه میدان بود و با فرستادن بوعلام به میدان نشان داد باعث برتری و گل سوم تیمش شد.

روزنامه الرای هم با تیتر "صدرنشینی با شایستگی زعیم" نوشت:السد به پیروزی های خوب خود در لیگ قهرمانان ادامه داد و این بار توانست با نتیجه سه بر یک پرسپولیس، یکی از گزینه های اصلی صعود را از پیش رو بردارد. السد توانست پیروز این دیدار حساس و مهم شود تا با شایستگی در صدر جدول رده بندی این گروه قرار گیرد.

در ادامه این گزارش همچنین آمده است:هر دو تیم به دنبال پیروزی در این دیدار بزرگ بودند اما این السد بود که با درخشش ژاوی و بونجاح و دیگر بازیکنان توانست پیروز این بازی مهم شود. با وجود پیروزی مقتدرانه السد، پرسپولیس هم ضعیف و بد نبود. دفاع السد شب خوبی را پشت سر گذاشت و اجازه نمی داد که بازیکنان حریف دروازه شان را تهدید کنند. السد در سمت چپ خود بارها توانست خط دفاعی پرسپولیس را اذیت کند. تجربه خط میانی السد به ویژه ژاوی در کسب این پیروزی سهم زیادی داشت.

السد قطر

پیروزی تیم فوتبال السد قطر برابر پرسپولیس

دیگر روزنامه های قطری هم عملکرد السد در این دیدار مهم را ستودند و از پیروزی و صدرنشینی مقتدرانه یاران ژاوی سخن به میان آوردند.

چهار دلیل برای پیروزی السد برابر پرسپولیس از نگاه سایت عربی

سایت عربی کوره در گزارشی از چهار دلیل که کفه ترازو را به سود السد سنگینی می دهد و شانس این تیم را برای پیروزی بالا می برد سخن به میان آورد که در این گزارش به آنها می پردازیم:

1 - وضعیت فنی

تیم السد در بهترین شرایط خود به سر می برد. این تیم در دیدار قبلی خود برابر الریان در لیگ قطر به پیروزی رسید و در امارات هم الوصل را شکست داد. السد یکی از شانس های اصلی قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا است. آنها پیش از این در سال 2011 جام را بالای سر بردند و آخرین تیم عربی هستند که قهرمانی در این رقابت بزرگ را به دست آورده اند.

2- تجربه بالای بازیکنان

السد در همه خطوت بازیکنان با تجربه ای در اختیار دارد از ژاوی در میانه میدان گرفته تا سعد الدوسری در خط دروازه و پدرو و پور علی گنجی در خط دفاعی و البته بغداد بونجاح و یوغرطه حمرون در خط حمله

3- مربی با تجربه

سومین عاملی که می تواند زمینه را برای پیروزی السد و فراهم کند تجربه بالایی است که مربی این تیم ویرا دارد. این مربی پرتغالی در دیدار برابر الوصل با تعویض های بسیار خوبی که داشت باعث شد تا تیم شکست را با پیروزی عوض کند.

4- میزبان بودن

آخرین دلیلی که می تواند باعث پیروزی السد برابر تیم فوتبال پرسپولیس شود میزبان بودن این تیم قطری است. بازی در ورزشگاه جاسم بن حمد برگزار می شود و طبیعی است که السد با هواداران خود شانس بیشتری برای پیروزی دارد. ورزشگاه السد در قطر به ورزشگاه جام ها معروف است و این به خاطر میزبانی این ورزشگاه از رقابت های بزرگ است. السد و تیم ملی فوتبال قطر پیروزی های ارزشمندی در این ورزشگاه کسب کرده اند و امیدوارند که این پیروزی ها ادامه داشته باشد.

واکنش ها به باخت پرسپولیس مقابل السد قطر

واکنش ها به باخت پرسپولیس مقابل السد قطر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف