نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون جنجال ورزشکار نیمه برهنه در المپیک زمستانی 2018 + عکس
المپیک زمستانی 2018 ، افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ
مراسم افتتاحیه بازیهای المپیک زمستانی 2018 در شهر پیونگ چانگ کره جنوبی آغا ز شده است و در مهمترین قسمت مراسم افتتاحیه تیم های شرکت کننده رژه رفتند.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1396

مرد اول رژه المپیک زمستانی 2018 چه کسی بود

مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی 2018 در حضور 35 هزار تماشاگر عصر (جمعه ) در استادیوم المپیک پیونگ چانگ کره جنوبی برگزار شد و تصاویر تاریخی در رژه کاروان ها به ثبت رسید.

حضور ورزشکاران روس با پرچم المپیک و کنار هم قرار گرفتن ورزشکاران کره شمالی و جنوبی با یک پرچم واحد از اتفاقات مهم این مراسم بودند اما مرد اول رژه المپیک پیتا تائوفاتوفوا بود.

تائوفاتوفوا که قرار است در پیونگچانگ در رقابت های اسکی صحرانوردی شرکت کند در حالی با پرچم تونگا در مراسم رژه شرکت کرد که پیراهن بر تن نداشت و با ظاهری مانند سرخپوستان حاضر شد. این اتفاق باعث شگفتی تماشاگران شد چون دمای هوا در آن لحظه منفی دو درجه بود.
ورزشکار اهل تونگا در تابستان 2016 به شهرت رسید. او در مراسم افتتاحیه المپیک تابستانی ریو نیز با ظاهری مشابه مراسم ظاهر شد و شبکه های اجتماعی را برای ساعاتی به تسخیر خود درآورد.
تونگا کشوری کوچک در قاره اقیانوسیه با 107 هزار نفر جمعیت است.

المپیک زمستانی 2018

ورزشکار اهل تونگا

پرچمدار کاروان ایران در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی 2018

با توجه به اینکه دریافت گوشی های تلفن همراه سامسونگ منوط به عذرخواهی مسئولان از کشورمان شده بود، قرار است این گوشی ها به صورت رسمی در اختیار ورزشکاران ایران قرار بگیرد.
یکی از اعضای کاروان ایران در المپیک زمستانی 2018 از تحویل گرفتن گوشی های سامسونگ در ساعات آینده خبر داد.

بهرام ساوه شمشکی، دبیر فدراسیون اسکی درباره اتفاقات روزهای اخیر در حاشیه المپیک زمستانی 2018 اظهار داشت:کمیته برگزاری این بازی ها پس از اتفاقاتی که از روز گذشته رقم خورد، امروز به طور رسمی از کاروان ایران در پیونگ چانگ عذرخواهی کرد و این نامه را به سرپرست کاروان تحویل داد.

وی در ادامه افزود:با توجه به اینکه دریافت گوشی های تلفن همراه سامسونگ منوط به عذرخواهی مسئولان از کشورمان شده بود، قرار است این گوشی ها به صورت رسمی در اختیار ورزشکاران ایران قرار بگیرد.

المپیک زمستانی 2018

کاروان ایران در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی 2018

دبیر فدراسیون اسکی درباره انتخاب پرچمدار کاروان ایران در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی 2018 گفت:با توجه به اینکه حجاب یکی از مولفه های اصلی در انتخاب پرچمدار بود، پس از بررسی جوانب و در نظر گرفتن نظرات مسئولان ورزش کشورمان، خانم سمانه بیرامی باهر را انتخاب کردیم. در المپیک 2016 ریو هم خانم زهرا نعمتی پرچمدار بود و انتخاب او نیز براساس اهمیت موضوع حجاب صورت گرفت.

جنجال ورزشکار نیمه برهنه در المپیک زمستانی 2018 + عکس

جنجال ورزشکار نیمه برهنه در المپیک زمستانی 2018 + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا - عصر ایران / ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف