نمناک ورزشگوناگون امیدواری به ورزشکاران زن در المپیک 2020
المپیک 2020 ، صحبت های وزیر ورزش در خوزستان
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه دیدار از پروژه های ورزشی از بانوان ورزشکار کشورمان تشکر و المپیک 2020 را با درخشش زنان ورزشکار پیش بینی کرد.

پیش بینی درخشش بانون ورزشکار در المپیک 2020

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت های کسب شده سالهای گذشته از سوی بانوان ورزشکار به حضور پربار انها در المپیک 2020 اشاره کرد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که به استان خوزستان سفر کرده است، در حاشیه بازدید از پروژه های ورزشی این استان گفت:نگاه ما این است که در عرصه های مدیریتی ورزش حضور بانوان را گسترش دهیم و هم این که علاوه بر رشته هایی که بانوان در حال حاضر با پوشش اسلامی در مسابقات بین المللی حضور پیدا می کنند، بتوانیم شرایط حضور بانوان با پوشش اسلامی را در رشته های دیگر ورزشی نیز مهیا کنیم.

سلطانی فر با اشاره به رایزنی هایی که برای حضور بانوان بسکتبالیست با پوشش اسلامی در مسابقات بین المللی صورت گرفت، تصریح کرد:با رایزنی و هماهنگی با فدراسیون های جهانی، امکان حضور بانوان سایر رشته های ورزشی نیز با پوشش اسلامی وجود دارد.

المپیک 2020
وزیر ورزش و جوانان با بیان این که اعتقاد داریم در سال های آینده اخبار بهتری را از رشته های مختلف ورزش بانوان داشته باشیم، اظهار امیدواری کرد در المپیک 2020 تعداد مدال های بانوان ایران افزایش پیدا کند.

سلطانی فر در این سفر تا کنون از پیست دوچرخه سواری در دست ساخت شهدای خوزستان و مجموعه ورزش ی در حال احداث کارون اهواز بازدید کرده است.

وی همچنین درباره پروژه های نیمه تمام گفت:اگر ٤ تا ٥ سال با همین روحیه جلو برویم می توانیم تعدادی از پروژه های نیمه تمام را به بهره برداری برسانیم و در مسابقات مختلف هم نتایج بهتری بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که دستاوردهای خوبی در بازیهای آسیایی جاکارتا به ارمغان آوریم و حضور مقتدرانه ای در جام جهانی فوتبال داشته باشیم و در المپیک ٢٠٢٠ هم نتیجه تاریخی بگیریم
سلطانی فر همچنین اظهار داشت:بدنبال گسترش حضور ورزشکاران زن با حفظ مبانی شرعی در میادین بین المللی هستیم. می توان کاری که در بسکتبال برای دخترانمان انجام دادیم را در سایر رشته ها نیز انجام داده و با تعامل با فدراسیون های جهانی،موانع حضور ورزشکاران محجبه مان را درمسابقات جهانی برداریم.

امیدواری به ورزشکاران زن در المپیک 2020

امیدواری به ورزشکاران زن در المپیک 2020
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف