نمناک اخبارفرهنگ و هنر الناز شاکردوست در یک قدمی مرگ + عکس
الناز شاکردوست ، بازیگر
الناز شاکردوست بازیگر زن جوان سینمای ایران در یکی از سکانسهای فیلم تابو خودکشی را تجربه می کند. شاکردوست تا سرحد مرگ هم پیش می رود و با تجربه مرگی واقعی روبرو می شود.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1392

الناز شاکردوست در فیلم سینمایی تابو نقش دختری به نام «بهار» را بازی میکند. که به واسطه فضای پدرسالارانه حاکم بر زندگیش تصمیم به خودکشی می گیرد و برای همین چون شنا بلد نیست رفتن به دریا را بهترین راه خودکشی می کند.

الناز شاکردوست در فیلم تابو

به این دلیل که بهار در فیلمنامه قصد خودکشی دارد و شنا هم بلد نیست الناز شاکردوست مجبور بود که تا میانه های دریا را در حالیکه شنا نمی کند پیش برود اما موجی بلند باعث شد ایشان زیر آب برود. برای مدتی نتوانستیم الناز شاکردوست را پیدا کنیم و واقعا فاصله ای با غرق شدن نداشت اما در نهایت ایشان توسط یک نگهبان و همسرش که در یک کشتی اقامت داشتند نجات پید کرد.

الناز شاکردوست در فیلم تابو

 

نقش مقابل الناز شاکردوست در « تابو » را هادی دیباجی بازی می کند یعنی همان بازیگر موبور فیلمهای « سیب و سلما » و « گلوگاه ». تاکنون نیمی از فیلمبرداری این کار در منطقه کوهستانی کدیر واقع در نور مازندران انجام شده است.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست ، غرق شدن الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در یک قدمی مرگ + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 21
برگرفته از ایرنا -/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 17 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف