نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون الناز شاکردوست بازیگر فیلم جدید نرگس آبیار شد
الناز شاکردوست ، الناز شاکردوست بازیگر
الناز شاکردوست بعد از سپری کردن دوران نقاهت و بهبودی نسبی شرایط جسمانی اش به گروه بازیگران فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار پیوست.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396

بازگشت الناز شاکردوست به دنیای بازیگری با فیلم نرگس آبیار

فیلم جدید نرگس آبیار با نام شبی که ماه کامل شد با حضور الناز شاکردوست بعد از دو ماه استراحت و بستری بودن در بیمارستان جلوی میرود. الناز شاکردوست بازیگر اصلی این فیلم سینمایی است.

الناز شاکردوست پس از سپری کردن دو ماه مصدومیت و به دست آوردن سلامت نسبی خود، به عنوان دومین بازیگر فیلم جدید نرگس آبیار انتخاب شده است.

الناز شاکردوست همبازی هومن سیدی در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست نقش اصلی زن «شبی که ماه کامل شد» را در کنار هومن سیدی ایفا می کند. این فیلم سینمایی روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر برادرش با او همراه می شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.

الناز شاکردوست

بازی الناز شاکردوست در فیلم شبی که ماه کامل شد 

«شبی که ماه کامل شد» به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و به عنوان محصول جدید موسسه تصویر گستر پاسارگاد تولید می شود که فیلم های سینمایی «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی و «خوب بد جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خانی از تولیدات پیشین آن بوده است.

«شبی که ماه کامل شد» چهارمین فیلم سینمایی نرگس آبیار است که نیمه اول سال 97 جلوی دوربین می رود.

نرگس آبیار

فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار با بازی الناز شاکردوست

فیلمبرداری فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان در تهران ادامه داشت که در یکی از سکانس های فیلم، الناز شاکردوست یکی از بازیگران اصلی فیلم دچار حادثه شد. به دنبال این حادثه، الناز شاکردوست به بیمارستان منتقل شد و بعد از حدود دو ماه از با گذراندن دوره درمان و انجام فیزیوتراپی از بیمارستان مرخص شد. با توجه به شرایط جسمانی الناز شاکردوست به ناچار بازیگر جایگزین او برای بازی در فیلم دو طبقه روی پیلوت انتخاب شد فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی کیومرث پوراحمد چند روز گذشته ، پس از 45 جلسه در تهران با حضور بازیگرانی چون جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ و سعیدآقاخانی با حضور پریوش نظریه و با معرفی بهدخت ولیان به پایان رسید.

الناز شاکردوست بازیگر فیلم جدید نرگس آبیار شد

الناز شاکردوست بازیگر فیلم جدید نرگس آبیار شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا _ فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف