نمناک فرهنگ و هنرچهره ها الناز شاکردوست در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا + تصاویر
الناز شاکردوست ، الناز شاکردوست بازیگر
الناز شاکردوست بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از حضور در ورزشگاه نیوکمپ به روز کرد و از گذراندن مراحل فیزیوتراپی خبر داد .
تاریخ انتشار : 9 فروردین 1397

وقتی الناز شاکردوست با یک تیر دو نشان زد

الناز شاکردوست بازیگر جوان سینمای کشورمان حدود دو ماه پیش سر صجنه تصویربرداری فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت و با یک شوخی دوستانه دچار حادثه ای شد که بیش از دو ماه است زندگی هنری و شخصی او را مختل کرده است. این هنرمند کشورمان بعد از بستری شدن طولانی در بیمارستان و طی کردن روند درمان و انجام مراحل مختلف فیزیوتراپی ، اواخر اسفندماه با انتشار پستی خبر از سفر به خارج از کشور برای ادامه درمان داد.

این هنرمند کشورمان بعد از مدتها صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از حضور در ورزشگاه نیوکمپ و انجام فیزیوتراپی در باشگاه اسپانیا به روز کرد.

الناز شاکردوست تماشاگر بازی بارسلونا شد

الناز شاکردوست در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصاویری از حضور در ورزشگاه نیوکمپ نوشت :هم فیزیوتراپی ، هم تماشای فوتبال در نیوکمپ ...

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست درحال تماشای بازی بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در ورزشگاه نیوکمپ

الناز شاکردوست

فیزیوتراپی الناز شاکردوست در باشگاه بارسلونا

فیلم سینمایی سراسر شب آخرین بازی الناز شاکردوست پیش از دو طبقه روی پیلوت است و این هنرمند کشورمان در آخرین اجرای تئاتری اش در نمایش گم و گور در کنار امیر جعفری در نقش غسال روی صحنه رفت.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و امیر جعفری در نمایش گم و گور

این نمایش داستان یک غسال (با بازی امیر جعفری) را روایت می کند که به دلایلی امکان کار کردن ندارد و زنی که نزد اوست (با بازی الناز شاکردوست) و به نظر می رسد، همسرش است هم در غسالخانه کار می کند و هم بر سر مزارهای قبرستان دعا و قرآن می خواند و برای بهتر شدن حال روحی اش نقشه ای می چیند.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در فیلم سراسر شب

 

فیزیوتراپی الناز شاکردوست در باشگاه بارسلونا

الناز شاکردوست در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا + تصاویر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 10
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف