نمناک فرهنگ و هنرچهره ها الهام چرخنده: امیدوارم یک خانم بازیگر مثل من متحول شود
الهام چرخنده ، گفتگو با الهام چرخنده
الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون و بازیگر سریال بزم آخر گفت: سال 93 سال تحول و پیلگی من بود و امیدوارم سال 94 سال پروانگی ام باشد.
بازدید : 21,899 نفر

الهام چرخنده بازیگر سریال نوروزی بزم آخر به مناسبت فرارسیدن سال 94 در گفتگویی اظهار داشت:از خدا می خواهم در سال 94 یک بانوی سینماگر دیگر نیز دست بر قلبش گذاشته و به ندای مولایمان علی گوش دهد و فرمان خدا را عملی کند.

وی در ادامه افزود:سینما و تلویزیون مهمترین سازندگان فرهنگ کشور هستند و امیدوارم در سال جدید این دو عرصه در جهت ارتقای فرهنگ کشور و کمک به جوانان قدم بردارند.
بازیگر سریال حانیه پیرامون اولین عیدی که گرفته، اظهار داشت:اولین عیدی را از دست مادربزرگ_پدربزرگم گرفتم و مادربزرگم قرآن به همراه صوت خوش آن را به من هدیه داد و اولین عیدی را به عزیزم دادم. ای کاش زمان به عقب بر می گشت و دوران کودکی ام دوباره تکرار می شد. من کودکی خوبی داشتم و در خانواده ای گرم و سنتی بزرگ شدم. خاطرات شیرینی از ایام کودکی ام دارم، مخصوصا ایام نوروز.
 
الهام چرخنده
 
وی ادامه داد:زمانی که یا مقلب القلوب را می گفت من با همان زبان شیرین کودکی به بزرگترها می گفتم "وقت گل صنوبره، عیدی ما یادت نره" و این جمله من در یاد همه مانده است، اما شیرین ترین عیدی ام را از دست احمد چرخنده عموی تاریخ شناسم گرفتم. این عیدی کتابی بود که جمله "فاطمه، فاطمه است" روی آن درج شده بود. همچنین روی آن نوشته بود که امیدوارم الهام روزی یک شخصیت تاریخی و تاثیرگذار در تاریخ ایران شود.
بازیگر سریال نوروزی «بزم آخر» تصریح کرد:به نظر من عیدی های ما باید معنوی شود و مادیات در آنها نقش کمتری را ایفا کند. همین جملات "مثبت" می تواند انگیزه و آینده یک کودک را روشن کند و اعتماد به نفس را در شخصیت او به وجود آورد. ای کاش ما به سنت هایمان برگردیم و آئین های خوبمان را به کودکانمان آموزش دهیم، زیرا همین ارزش ها کمک زیادی به کیفیت زندگی می کند.
این بازیگر عنوان کرد:خود من همیشه سعی می کنم چیزهای ارزشی مثل کتاب به کودکان عیدی دهم. از خدا می خواهم بزرگترهای ما سالم و سلامت به زندگی خود ادامه دهند و سایه سر ما باشند که این موضوع در سینما و تلویزیون هم تاثیرات خوبی می گذارد.
 
الهام چرخنده و مهدی ماهانی
 
وی افزود:از خدا می خواهم آرزوی عمویم برآورده شود و به شخصیت تاثیرگذار در تاریخ تبدیل شوم. مهمترین آرزویم در سال 94 سلامتی رهبر عزیزم است که اگر سایه ایشان نباشد، آرامش کشور و مردم ایران تامین نیست. امیدوارم ایرانیان عزیز در کمال آرامش در جهت اهداف دینی و انسانی خود حرکت کنند و سالی سرشار از حرکت داشته باشیم.

الهام چرخنده ، آرزوی الهام چرخنده در سال 94

الهام چرخنده: امیدوارم یک خانم بازیگر مثل من متحول شود
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 253
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 184 69
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف