نمناک فرهنگ و هنربیوگرافی بازیگران بیوگرافی و عکسهای جدید الهه حصاری در کنار مادرش
الهه حصاری ، بیوگرافی الهه حصاری
بیوگرافی کامل الهه حصاری بازیگر جوان سینما به همراه مصاحبه و عکسهای جدید الهه حصاری و مادر و خواهرش را در سایت نمناک ببینید.
بازدید : 6,065 نفر

بیوگرافی و عکسهای الهه حصاری

 • نام: الهه
 • نام خانوادگی: حصاری
 • تاریخ تولد:5 شهریور 1369
 • محل تولد: تهران
 • شغل: بازیگر
 • سال های فعالیت: 1386 تا کنون
----------------------------------------------------------

کودکی الهه حصاری

الهه حصاری شهریورماهی است و در سال 1369 در تهران به دنیا آمده است.

کودکی الهه حصاری

عکسهای کودکی الهه حصاری

تحصیلات الهه حصاری

 الهه حصاری لیسانس زبان انگلیسی و همچنین دیپلم تربیت بدنی دارد و او در گروه های تئاتر دبیرستان شرکت داشته است و در دوره کلاس های بازیگری موسسه فرهنگی هنری چهره های ماندگار را با کسب رتبه ممتاز پشت سر نهاده است.

مادر الهه حصاری

الهه حصاری و مادرش

شغل دوم الهه حصاری

این بازیگر جوان ایرانی غیر از شغل بازیگری در عرصه مربیگری نیز فعالیت می کنند و او مربی یک باشگاه ورزشی می باشد
الهه حصاری در چند سال گذشته یوگا را به طور جدی و تخصصی دنبال می کنند و چند سال است که دارای مدرک مربیگری این رشته می باشد و همچنین در این رشته مشغول به آموزش نیز است
خانم حصاری معتقد است که رشته ی یوگا بیشترین تأثیر در رسیدن به آرامش و تمرکز ذهن و فکر دارد و سبب می شود با بسیاری از موارد بی اهمیت سطحی برخورد کنند و از بزرگ کردن مسائل بسیار کوچک بپرهیزند و آنها را از فکر خود دور بسازند.

خواهر الهه حصاری

بازیگر جوان کشورمان دارای دو خواهر می باشد که در ادامه می توانید عکس های خواهر او به نام المیرا را مشاهده نمایید

الهه حصاری و خواهرش

عکس الهه حصاری و خواهرش المیرا

ازدواج الهه حصاری

الهه حصاری بازیگر جوان کشورمان تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد مدت ها پیش در فضای مجازی عکسی از این بازیگر در کنار یک مرد منتشر شد که عده ای این مرد را همسر الهه حصاری نامیدند و بسیاری دیگر بر این باور بودند که برادر می باشد اما الهه حصاری در یک مصاحبه اعلام کرد که هیچ برادری ندارد و فقط دو خواهر دارد.

تا این جواب پایانی باشد بر تمام شایعاتی که نسبت به ازدواج او در فضای مجازی تلقی شده بود

همسر الهه حصاری

الهه حصاری و همسرش

فعالیت حرفه ای

ورود به بازیگری با نطفه شوم

ورود الهه حصاری به دنیای بازیگری با فیلم نقطه شان شروع شد و این بازیگر اولین فعالیت حرفه ای خود را در این فیلم به ثمر رساند نقطه ایشان اثری با نقد خرافات و آلودگی بعضی از جوانان به آن بود فیلم آنقدر با کیفیت مورد توجه عده کثیری از مخاطبان قرار بگیرد و برای همین الهه حصاری هم به واسطه این فیلم شهرت چندانی پیدا نکرد و دیده نشد اما حصاری آن قدر تجربه گرا بود که حضور در چنین آثاری را امتداد دهد. این بازیگر بعد از آن در تاکسی نارنجی به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده به ایفای نقش پرداخت.
الهه حصاری
عکسهای زیبای الهه حصاری

نقش های کوتاه

حصاری در فیلم بعدی وحیدزاده با نام عروسک هم ایفای نقش کرد و این دو فیلم کنار یکدیگر اسباب همکاری او با چهره هایی همچون بهاره رهنما، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی و ماهایا پطروسیان را فراهم کرد. حصاری در این آثار نقش های کوتاهی داشت اما شناخت درست از نقش و درک جایگاه در فیلمنامه باعث می شد نقش هایش اسباب آزردگی خاطر مخاطب را موجب نشود.
 
عکسهای الهه حصاری
عکسهای جدید الهه حصاری

ورود به سینمای تجاری

زن ها شگفت انگیزند و زنان ونوسی مردان مریخی دو فیلم تجاری حصاری بود که در هر دوی آنها ایفاگر دخترانی جوان که اغفال شده اند را ایفا می کرد.
 
آزادراه فیلمی با مضمون تعارضات پیش آمده برای یک طلبه و همچنین بیتابی بیتا که روایتی داشت از زندگی دختران تنها در کلانشهرها از جمله آثار متفاوت بعدی بودند. در این میان بیتابی بیتا از این حیث که موجب شد الهه حصاری بعد از مدت ها نقش اول زن یک فیلم را ایفا کند می تواند جایگاهی ویژه در کارنامه وی داشته باشد.
خواهر و مادر الهه حصاری
الهه حصاری و مادر و خواهرانش
 
در «بیتابی...» حصاری در نقش دختری جوان ظاهر شده بود که فعالیتیش در یک دندانپزشکی اسباب تهمت هایی ناروا می شود و پسری که به او دل بسته به دنبال نجات او از وضعیت پیش آمده است اما مشکل آنجاست که این دلبستگی هم سودی به حال دخترک ندارد و دختر جوان در بلبشوی مناسبات غلط کلان شهری همچون تهران ذره ذره دچار دگرگونی می شود.

اوج محبوبیت با سریال هشت و نیم دقیقه

وی با بازی در سریال هشت و نیم دقیقه به اوج محبوبیت خود رسید. الهه حصاری در این فیلم نقش یلدا خواهر یکتا را بازی می کند. وی در این سریال در کنار شبنم قلی خانی، سام درخشانی، آشا محرابی، بهرنگ علوی و ... به ایفای نقش پرداخت.

بازی الهه حصاری در سریال هشت و نیم دقیقه

الهه حصاری در سریال هشت و نیم دقیقه

نقشی متفاوت در قاعده تصادف

قاعده تصادف نقطه عطفی در کارنامه الهه حصاری است. فیلمی که با حضور تعدادی از بازیگران جوان سینمای ایران و با روایت داستانی مینی مال درباره تاثیرپذیری اهداف و آرای آدمیان زا اتفاقات کوچک پیرامونی پیش می رود. حصاری در این فیلم جزیی از کل بود چون فیلم از آن درام هایی بود که اصلا شخصیت محوری نداشت و کاراکترهایش به موازات هم روایت شده بود ولی به هر حال در کارنامه حصاری قاعده تصادف جایگاهی مناسب پیدا کرد.
الهه حصاری ، افسانه بایگان ، بهاره رهنما و بهنوش بختیاری
عکس افسانه بایگان ، بهاره رهنما ، بهنوش بختیاری و الهه حصاری در فیلم ما سه نفر

نقش نگار

در فیلم نقش نگار حصاری در نقش خواهر ناتنی دختری پرورشگاهی ظاهر شده بود که در آستانه ازدواج به سراغ والدین ناتنی خود می آید. حصاری همان شوخ و شنگی سال های پیش را به این نقش خود هم منتقل کرده بود. داره صبح میشه فیلم مینی مال و به شدت خنثایی که در زمره آثار هنر و تجربه ای جای گرفته و پی 22 دیگر آثار سال های اخیر الهه حصاری بوده اند.

هایلایت و بالن

الهه حصاری که این روزها درگیر بازی در «بالن» شده یک فیلم سیاسی با نام «ماه گرفتگی» با محوریت حوادث 88 را هم آماده اکران دارد ضمن اینکه به جز «بالن» در فیلمی با نام «هایلایت» هم ایفای نقش داشته است. هم «بالن» و هم «هایلایت» اگر بتوانند در جشنواره فجر امسال حضور خواهندداشت. باید منتظر ماند و دید ارائه این آثار در جشنواره اسباب توجه بیشتر به حصاری را موجب خواهدشد؟؟؟ آیا این بازیگر خواهد توانست نخستین جایزه بازیگری خود را از جشنواره فجر بگیرد؟

الهه حصاری با لباس عروس

الهه حصاری با لباس عروس در فیلم هایلایت

الهه حصاری فیلم سینمایی 

 • ترانه (مهدی صاحبی،1396)
 • کروکودیل (1396)
 • هایلایت (1396)
 • سوفی و دیوانه (مهدی کرم پور، 1395)
 • ماه گرفتگی (1395)
 • پی 22 (حسین قاسمی جامی، 1393)
 • داره صبح میشه (یلدا جبلی، 1393)
 • نقش نگار (علی عطشانی، 1392)
 • قاعده تصادف (بهنام بهزادی، 1391)
 • انتهای خیابان هشتم (علیرضا امینی، 1390)
 • بی تابی بیتا (مهرداد فرید، 1390)
 • آزادراه (عباس رافعی، 1390)
 • زنان ونوسی، مردان مریخی (کاظم راست گفتار، 1389)
 • زن ها شگفت انگیزند (مهرداد فرید، 1389)
 • عروسک (ابراهیم وحیدزاده، 1388)
 • تاکسی نارنجی (ابراهیم وحیدزاده، 1387)
 • نطفه شوم (کریم آتشی، 1386)

مجموعه تلویزیونی الهه حصاری

 • هشت و نیم دقیقه (1395)

 الهه حصاری در سریال خانگی

 • شوخی کردم (مهران مدیری، 1392)
 • قلب یخی سری سوم (1392)
 • در حاشیه (1394)
 • ممنوعه (1396)

جوایز خانم حصاری

جایزه بهترین نقش اول زن از جشنواره اوراسیا قزاقستان برای فیلم «نگران نباش سارا» به کارگردانی علیرضا امینی


مصاحبه با الهه حصاری

حال نگاهی گذرا به کارنامه کاری تان کافی است تا دریابیم طی این مدت در آثار سینمایی کارگردانان زیادی حضور پیدا کرده اید. شروع کار بازیگری برایتان به چه صورت بوده و چطور به اینجا رسیدید؟

من تقریبا از همان 18 سالگی وارد سینما شدم و از آنجا که به کلاس های بازیگری می رفتم، با اتمام کلاس ها خدا کمکم کرد و اتفاق خوشایند ورود به سینما برایم رخ داد.البته همان طور که می دانید در اوایل راه هنرپیشگی، بازیگر خودش خیلی حق گزینش ندارد بلکه انتخاب می شود؛ با این حال خدا را شکر می کنم که پروژه های خوبی به من پیشنهاد و شروع کارم با اتفاقات خوبی همراه شد.

عکس الهه حصاری در کنار خواهر و مادرش

عکس الهه حصاری در کنار خواهر و مادرش

در همین مدت کوتاه بازیگری تان به قالب خاصی هم محدود نمانده اید و از سینما تا شبکه نمایش خانگی و این روزها هم که تلویزیون را تجربه کرده اید. این قضیه هم شانسی و اتفاقی بود؟

هر پروژه ای برای من مثل یک هندوانه در بسته است و آدم واقعا نمی داند کاری که به او پیشنهاد شده در نهایت منجر به اتفاق خوبی خواهد شد یا نه.البته قصه و متن کار برایم خیلی مهم است و این طور نبوده که مثلا با خودم بگویم الان حتما می خواهم این قالب را هم تجربه کنم.

الهه حصاری

عکس جدید الهه حصاری

البته در این میان تلویزیون قالب متفاوتی محسوب می شود و احتمالا خودتان هم به این قضیه اذعان دارید که حضور در هشت و نیم دقیقه موجب شده بسیار بیشتر از قبل دیده و شناخته شوید. درست است؟

بله، خوشحالم که این را می گویید.در این چند سال خیلی دوست داشتم موقعیتی ایجاد شود که حضور در تلویزیون را هم تجربه کنم.تلویزیون رسانه ای بسیار مقدس و جذاب است، چرا که مخاطبان زیادی دارد و این مخاطبان واقعا شگفت انگیزند! با این حال نقشی که قرار بود با آن برای نخستین بار در تلویزیون دیده شوم هم برایم خیلی مهم بود.مدت ها بود به دنبال نقشی خوب و جذاب بودم و با خواندن فیلمنامه هشت و نیم دقیقه و شخصیت یلدا احساس کردم همان نقشی است که منتظرش بودم.در کنار این مساله، حضور گروه بازیگران خوب و کارگردان و تهیه کننده باعث شد برای قبول کار مصمم تر از قبل باشم.

الهه حصاری در یک فیلم

عکس الهه حصاری در یک فیلم

از ویژگی های نقشتان (یلدا) برایمان بگویید. او چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد؟ تعریف خودتان از او چیست؟

یلدا را خیلی دوست دارم چون نقشی است که نوسان ها و بالا و پایین های زیادی دارد.او در تصمیماتش جدی است .دختری است که مدت ها بود به این شکل در تلویزیون مورد توجه قرار نگرفته و به آن پرداخته نشده بود.یلدا دختری ساده و پاک و زلال است که با همه وجودش عاشق شده و شخصیتی بکر و دست نخورده دارد.

یلدا تا حدودی هم سن و سال خودتان است.چقدر تلاش کردید به لحاظ شخصیتی به وی نزدیک شوید؟ آیا خود او و اقدامات و تصمیماتش را درک می کردید و با آنها موافق بودید؟

یلدا دختری 18 ساله است و از این لحاظ کمی با من تفاوت دارد.با این حال خیلی با او ارتباط برقرار کردم.دخترهایی که به این سن وسال می رسند، اصولا همه به طور ناخودآگاه به دنبال کوه و پشتوانه ای می گردند تا بتوانند به او تکیه کنند و از آن احساس حمایت و امنیت دریافت کنند.احتمالا این عشق و علاقه بی حد یلدا به فرزین هم از همین جا ناشی می شود.دلیل دیگر رفتارهایش را در همان بکر بودن شخصیت و رفتار او می دانم و این که در اوج سادگی مدام جذب رفتارهای فرزین می شود.

عکسهای الهه حصاری

عکسهای زیبا از الهه حصاری

پس به عقیده شما یلدا آدم منفعلی نیست و فقط تصمیم گیری های اشتباهی دارد.درست است؟

دقیقا.اگر منفعل بود به حرف همه آدم های اطرافش گوش می کرد و هرچه آنها می گفتند می گفت باشد.اما الان می بینیم که این طور نیست و به حرف تنها کسی که گوش می کند فرزین است.

شما از چهره های فعال در شبکه مجازی و بخصوص اینستاگرام هم هستید.بعد از دیده شدن در این مجموعه تغییری هم در صفحه تان به وجود آمد؟ تعداد دنبال کنندگان تان بیشتر نشد؟

خیلی! ناگهان دیدم فالوئرهایم بسیار بیشتر از قبل شدند و عده زیادی که تازه با مجموعه هشت و نیم دقیقه مرا دیده بودند به دنبال صفحه شخصی ام در اینترنت آمدند.

و بازخوردهای این افراد به چه صورت است؟ بیشتر نظراتی که برایتان می گذارند چیست؟

قبل از هر چیز خدا را شکر می کنم که از همان یکی دو قسمت اول، کار گرفت و مجموعه دیده شد.دلیل این استقبال و دنبال شدن در صفحه ام هم به خاطر همین است.نکته دوم این که من جزو آن دسته از بازیگرانی هستم که خوشبختانه صفحه ام جو آرامی دارد و خیلی پر از نظرات توهین آمیز یا کلماتی که مجبور به حذف کردنشان باشم نیست.الان که مجموعه دارد پخش می شود مردم درخصوص نقش یلدا هم با من صحبت می کنند و خیلی هایشان به هم تاکید می کنند که زن فرزین نشو و گولش را نخور! از این نوع نظرات جالب و جذاب زیاد دارم و از این بابت خوشحالم.


عکسهای الهه حصاری

الهه حصاری در کنار فرزاد حسنی

الهه حصاری و فرزاد حسنی 

الهه حصاری در جشنواره 

عکس الهه حصاری در جشنواره فیلم فجر

تیپ الهه حصاری 

عکسهای جدید الهه حصاری 

خواهر و مادر الهه حصاری

مادر و خواهر الهه حصاری 

لباس عید الهه حصاری

سفره هفت سین الهه حصاری

عکس خاص الهه حصاری

بیوگرافی الهه حصاری

الهه حصاری و محمدرضا گلزار

الهه حصاری در کنار محمدرضا گلزار

علیرضا طلیسچی ، مهران مدیری و الهه حصاری

علیرضا طلیسچی الهه حصاری در دورهمی

بیوگرافی و عکسهای جدید الهه حصاری در کنار مادرش

بیوگرافی و عکسهای جدید الهه حصاری در کنار مادرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف