نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مستند زندگی الهه رضایی مجری تلویزیون
الهه رضایی ، مجری تلویزیون
مستند زندگی خانم الهه رضایی نوستالوژی همه بچه های دهه شصت و حتی دهه پنجاه و مجری محبوب برنامه های کودک مستند میشود.
بازدید : 11,476 نفر

زندگی الهه رضایی مجری محبوب برنامه کودک دهه 60 و 70 قرار است به صورت یک مستند نوستالوژی توسط امیر توده تولید شود.

امیر توده  گفت:کاراکتر خانم رضایی نوستالوژی همه بچه های دهه شصت و حتی دهه پنجاه است. برای من هم جالب بود بدانم ایشان طی این سال ها کجاست و چه می کند. در مدتی که دیگر مجری برنامه تلویزیون نبود روزگار خود را چگونه می گذراند. به همین خاطر سراغشان رفتم و ایشان هم استقبال کرد برای ما از زندگی، دغدغه ها، کودکان و… بگوید و در نهایت منجر شد به مستندی از بیوگرافی مجری دوست داشتنی ما.

زندگی الهه رضایی

الهه رضایی

وی افزود:البته خودم ترجیح دادم بیشتر در سال هایی که در گیر اجرا بود کار کنیم و مبنا را بر اساس فعالیت های گذشته قرار دهیم ولی وقتی قرار است بدانیم تا امروز چه فعالیتی بعد از اجرا دنبال کرده بالطبع با بخش هایی از زندگی شخصی هم روبرو شدیم و به تمایل خودشان توضیحاتی در این زمینه هم وجود دارد. در حال حاضر تا حدودی فعالیت های کودک را ادامه می دهد اما اینکه چه جنسی است و در کدام حوزه را بهتر است علاقمندان در مستند ببینند.
این کارگردان ادامه داد:این روزها درگیر انجام مراحل فنی هستیم و امیدوارم تا ماه آینده برای نمایش آماده شود. در این مستند از آرشیو هم استفاده شده است. ضمن اینکه هنوز درباره عنوان مستند تصمیم قطعی گرفته نشده است.
الهه رضایی، متولد 12 بهمن 1342 است. او در سال 65 ازدواج کرده و همسرش پزشک و متخصص قلب است. دو فرزند دختر و پسر دارد. تحصیلاتش لیسانس علوم تربیتی است و تا سال 87 کارمند سازمان صدا و سیما بوده و بعد از آن بازنشسته شده و اینک به اداره مهد کودکش مشغول است.

الهه رضایی ، مستند زندگی الهه رضایی مجری تلویزیون

مستند زندگی الهه رضایی مجری تلویزیون
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
برگرفته از آنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف