نمناک فرهنگ و هنرچهره ها الیکا عبدالرزاقی: هر سال عید تهران می مانم
الیکا عبدالرزاقی ، امین زندگانی
الیکا عبدالرزاقی با اشاره به تعطیلات عید گفت: شاید برخی فکر کنند بازیگرها که پولدار هستند و حتما من قرار است مسافرت خارج از کشور بروم اما من هر سال عید تهران می مانم و برنامه شلوغ و پیچیده ای ندارم.
تاریخ انتشار : 11 فروردین 1394

الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون درباره فرا رسیدن سال جدید و نزدیک شدن به تعطیلات نوروز اظهار کرد:این مدت هر جایی که می روم احساس می کنم آدم ها حال و هوای همیشگی شان برای عید را ندارند و همه عصبانی هستند. انگار بیشتر درگیر دغدغه ها و حاشیه های عید شده اند. اما همیشه و هرسال عید برای من بوی تازگی و خوشی دارد و برایم جذاب است طراوت را در خودم حفظ کنم.

وی به عنوان پیشنهاد نوروزی به مردم گفت:به عنوان عضو کوچک جامعه از همه می خواهم نگذارند طراوت عید از بین برود آن هم به خاطر موضوعاتی چون گرفتاری ها، هزینه ها و... بلکه بیایند و از حواشی این مناسبت کم کنند، از نگرانی هایی شبیه اینکه باید حتما مسافرت برویم...

بازیگر سریال «ویلای من» یادآور شد:اگر از چشم و هم چشمی ها کم شود عید می تواند به همه خوش بگذرد. ممکن است کسی که این گفتگو را می خواند با خودش بگوید بازیگرها که پولدار هستند و حتما من قرار است مسافرت خارج از کشور بروم اما من هر سال عید تهران می مانم و برنامه شلوغ و پیچیده ای ندارم.

 

الیکا عبدالرزاقیعبدالرزاقی تأکید کرد:من حتما در این ایام صله رحم را به جا می آورم و به دیدن اقوام می روم. خانواده درجه یکم که تهران هستند اما برای دیدن باقی فامیل یکی دو روز هم شمال می روم.

همسر امین زندگانی ابراز امیدواری کرد:کاش وقتی از جاده چالوس می گذریم، احساس نکنیم به طبیعت بی احترامی می شود. خیلی وقت ها در تلویزیون برای این موضوع فرهنگسازی می شود و در برنامه ها فعالان محیط زیست را نشان می دهند که کیسه زباله به دست، طبیعت را پاک می کنند اما انگار این ها بی فایده است و وقتی از جاده های سبز رد می شویم، باز همان آش و همان کاسه است.

وی در پایان گفت:امیدوارم به آنچه داریم، احترام بگذاریم و نگذاریم کسانی مثل من که تهران می مانند اگر برای تفریح تا همان جاده چالوس هم که رفتند، فرصت تماشای زیبایی ها را از دست بدهند.

الیکا عبدالرزاقی: هر سال عید تهران می مانم

الیکا عبدالرزاقی: هر سال عید تهران می مانم
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 20
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف