نمناک اخبارجامعه زمان برگزاری امتحانات دانش آموزان مشخص شد
دانش آموزان ، امتحانات خرداد 96
امتحانات دانش آموزان در این مقطع از 2 خردادماه آغاز و تا 18 همان ماه ادامه دارد.
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1396
بازدید : 2,576 نفر

زمان امتحانات خرداد دانش آموزان

میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه تنها یک ماه به آغاز برگزاری امتحانات پایان ترم دانش آموزان باقی مانده است اظهار داشت:امتحانات دانش آموزان در این مقطع از 2 خردادماه آغاز می شود و تا 18 همان ماه نیز ادامه دارد.

 
وی افزود:تاریخ اتمام امتحانات داخلی در هر دوره متفاوت است.ممکن است این امتحانات در برخی دوره ها زودتر و برخی ها دیرتر تمام شود.لازم به ذکر است برنامه های امتحانی خردادماه در آموزش و پرورش با توجه به انتخابات ریاست جمهوری و ماه مبارک رمضان در سال 96 تغییر و جابه جایی نخواهد داشت.
 
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:تاریخ برگزاری آزمون های خردادماه بر اساس ابلاغ های وزارت اموزش و پرورش است. دانش آموزان باید تا پایان اردیبهشت ماه در مدارس حضور داشته باشند.
 
شفیع پور ادامه داد:دانش آموزان باید در این زمان باقی مانده وقت بیشتری برای مطالعه بگذارند و دروس خود را به طور کامل دوره کنند.ما نیز در تلاش هستیم تا محیط مناسبی را برای دانش آموزان فراهم کنیم.همچنین در نظر داریم تا امتحانات را در ساعتی از روز که زحمت کمتری برای دانش آموزان داشته باشد برگزار کنیم.

زمان آغاز و پایان امتحانات خرداد 96 دانش آموزان

زمان برگزاری امتحانات دانش آموزان مشخص شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف