نمناک سرگرمیدیدنی ها ازدواج امدادگر اورژانس با زن مجروح! + عکس
امدادگر اورژانس ، امدادگر اورژانس آمریکایی
یک امدادگر اورژانس در آمریکا دختر مجروحی که به شدت مجروح شده بود را نجات می دهد و عاشق او می شود.

عشق امدادگر اورژانس به زن نیمه جان

امدادگر اورژانس که برای نجات قربانی یک انتقام کور، بربالین دختر جوان حاضر شده بود، ناخواسته وارد رابطه عاشقانه ای شد و بالاخره از این زن خواستگاری کرد.

به گزارش رسانه های امریکا، جرقه این عشق، زمانی در دل مرد زده شد که او برای نجات دختر جوانی که با ضربات چاقو مجروح شده بود، به «کلیرواتر»ی فلوریدا اعزام شد. «ملیسا» که بشدت مجروح شده و خونریزی شدیدی داشت توسط کامرون هیل تحت درمان های مقدماتی قرار گرفت وبعد هم دختر مجروح توسط بالگرد امداد به بیمارستان انتقال یافت.

تحقیقات پلیسی نشان داد دختر 24 ساله در شب حادثه Incident با نامزد سابقش قرار ملاقات داشته و مرد جوان در انتقامجویی هولناک، او را هدف 322 ضربه چاقو قرارداده بود.

پس از این ماجرا «کامرون» هر روز به ملاقات ملیسا در بیمارستان می رفت. اما پس از 10 ماه و با بهبود نسبی حال زن جوان، سرانجام تصمیم اش را عملی و از او خواستگاری کرد. 

تصویر ازدواج امدادگر اورژانس با دختر مجروح:

 

 

امدادگر اورژانس

امدادگری که عاشق دختر مجروح شد

 با انتشار خبر نامزدی این امدادگر و بیمارش، یک فرد ناشناس با شنیدن داستان آشنایی این زوج در نامه ای همه هزینه های مراسم ازدواج آنها را پذیرفت و این زوج پس ازبرگزاری جشنی مجلل و با حضور همه امدادگران، آتش نشانان و مأموران پلیسی که در شب حادثه هولناک حمله در محل بودند با یکدیگر ازدواج کردند و راهی خانه بخت شدند.

 

ازدواج امدادگر اورژانس با زن مجروح! + عکس

ازدواج امدادگر اورژانس با زن مجروح! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از رکنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف