دی کاپریو

امضاء خاص دی کاپریو برای هوادارانش ! +عکس

تاریخ انتشار : 17 آذر 1395کد مطلب : 40640زمان مطالعه : 3 دقیقه
دی کاپریو هنرمند مشهور هالیوود برای امضاء دادن به هوادارانش به یک خط خطی ساده برای دلخوش کردن آنها اکتفا کرد .

خط خطی ساده دی کاپریو برای هوادران

دی کاپریو کار خود را با حضور در تبلیغات تلویزیونی آغاز کرد. او به خاطر نقش آفرینی در فیلم های مشهور و موفق هالیوود همچون تایتانیک، جزیره شاتر و گرگ وال استریت شهرت بسیاری کسب کرده است. وی تا به حال 6 بار نامزد دریافت جایزهٔ اسکار شده که برای اولین بار در سال 2016 برای فیلم بازگشته موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. وی در سپتامبر 2014 به سمت سفیر صلح سازمان ملل متحد و نماینده این سازمان در امور تغییرات جوی برگزیده شد.

بیش از 20 سال حضور در دنیای شهرت،به نظر می رسد که "لئوناردو دی کاپریو" قصد ندارد امضاء خاصی برای طرفدارنش داشته باشد.

دی کاپریو که علاوه بر موفقیت های سینمایی اش در کارهای خیرخواهانه و فعالیت های محیط زیستی بسیار پرکار است در سفر به اسکاتلند با امضاء متفاوتش سوژه شد.

دی کاپریو

امضاء دادن دی کاپریو به هوادارانش

مشخص نبود که بازیگر 42 ساله حقیقتا امضاء می کند یا به یک خط خطی ساده برای دلخوش کردن هوادارانش که صف کشیده بودند، اکتفا می کند!

 

دی کاپریو

امضاء متفاوت دی کاپریو

 مروری کوتاه بر زندگی لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو، در 11 نوامبر 1974 در شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا متولد شد. پدرش جورج دی کاپریو نویسنده کتاب های کمیک و بازیگر-تهیه کننده فیلم های طنز است. اجداد لئوناردو اهل ایتالیا و آلمان بودند و سه چهارم دی کاپریو در واقع آلمانی است. نام لئوناردو توسط مادر او و به خاطر نام لئوناردو داوینچی هنگامی که نقاشی این هنرمند را در ایتالیا مشاهده نمود بر او گذاشته شد. مادر و پدر لئو هنگامی که تنها یک سال داشت از یکدیگر طلاق گرفتند و لئوناردو همراه مادرش در محلهٔ فقیرنشینی با نام اکو پارک که موسوم به زاغه های هالیوود است زندگی کرد و بزرگ شد.

او بازیگری را در 5 سالگی با بازی در سریال تلویزیونی رامپر روم آغاز کرد اما به علت رفتارش از پروژه اخراج شد و پس از آن تصمیم گرفت تا تحصیلاتش را به طور جدی آغاز کند.وی در سال 1992 پیشرفت چشم گیری کرد و توسط رابرت دنیرو از بین چهار صد جوانی که برای تست بازی در فیلم زندگی این پسر شرکت کرده بودند، انتخاب شد و در آن فیلم در کنار الن بارکین و خود رابرت دنیرو به ایفای نقش پرداخت. در ابتدای دوران کارش مدیر آژانس و مدیر برنامه هایش به او گوش زد کردند که نام “لئوناردو” بیش از حد غیر انگلیسی و خارجی است و او باید نامش را به لنی ویلیامز تغییر دهد اما لئوناردو نپذیرفت و با بازی در فیلم زندگی این پسر در سال 1993 به صورت جدی تر وارد سینما شد.

 دی کاپریو

دی کاپریو در تایتانیک

دی کاپریو در سال 2015 با فیلم “بازگشته” کاری از “آلخاندرو گونزالز اینیاریتو” بار دیگر به عنوان یک بازیگر قدرتمند مورد توجه قرار گرفت و در ابتدا جایزه گلدن گلوب، جایزه انجمن منتقدان فیلم شیکاگو، جایزه بفتا و جایزه ستلایت را از آن خود کرد. او در ادامه برای ششمین بار نامزد جایزه اسکار شد و توانست این بار برای اولین بار جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را به دست آورد. در سال 2016 فعل Leo به معنی ” بدست أوردن چیزی پس از سالها تلاش” به گنجینه ی دیکشنری آکسفورد اضافه گردید که این فعل برگرفته از نام لئوناردو دی کاپریو است که توانست پس از سالها تلاش در این سال برنده ی جایزه ی اسکار شود.

امضاء خاص دی کاپریو برای هوادارانش ! +عکس

2.58
این مطلب مفید بود ؟44
برگرفته از توریسم آنلاین / م.ف
نظرات
وبگردی