نمناک سرگرمیگوناگون امضای مسخره مرد جوان، باعث محبوب شدنش شد! + عکس
امضا عجیب ، عجیب ترین امضا
مردی در زندان با یک امضای بامزه و عجیب نظر نگهبانان زندان را به خود جلب کرد و پلیس ها با انتشار عکس امضای وی در فضای مجازی او را به شدت مشهور کردند.

امضای مسخره مرد جوان، باعث محبوب شدنش شد!

مرد جوان 31 ساله به نام "جوآن کارلوس واریلاس بازن"،اخیرا توانست به دلیل مسخره ای به یک ویروس بزرگ در صفحات مجازی تبدیل شود و همچنین تصاویر آن توسط کاربران زیادی در این صفحات انتشار یافت که به طبع از طرفی برای کاربران شوکه کننده و از طرف دیگری اتفاق بسیار جالبی بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مردی جوان از اهالی شهر هوارمی واقع در پرو،پس از اینکه تصاویر اسنادی که توسط او امضا شده بود توانست به یکی از ویروس های جالب و خنده دار صفحات مجازی تبدیل شود.وی به همراه 5نفر دیگر به علت عدم پرداخت حق مالکیت اسلحه،توسط پلیس در 18 ژوئیه سال جاری دستگیر شد و زمانیکه وارد زندان شد امضای بامزه آن باعث جلب توجه مامورین زندان شد.چرا که وی با سوء پیشینه بسیار زیادش و خلاف هایی که مرتکب آنها شده بود ، انتظار می رفت که امضایی بسیار عجیب ودر عین حال پر مفهوم داشته باشد که متاسفانه تنها یک امضا ساده و کودکانه بود!.

امضا شکل حیوانات

شهرت بخاطر امضا بامزه و عجیب مردی در زندان

مامورین پلیس نیز پس از متوجه شدن این امضای جالب،تصمیم گرفتن تا از آنها عکس بگیرند و در صفحات مجازی به اشتراک بگذارند.این تصاویر مدت زیادی طول نکشید که به شدت در صفحات مجازی توسط کاربران دیگر انتشار یافت و به نحوی به یک ویروس شبکه های اجتماعی تبدیل شد و اغلب کاربران جوکها و حرف هایی خنده دار برای وی می نوشتند.

همچنین این تصاویر به قدری در صفحات مجازی منتشر شد که رسانه ملی کشور پرو نیز این تصاویر را در تلویزیون پخش کردند.

امضای بامزه و عجیب مرد جوان باعث محبوب شدنش شد!

امضای مسخره مرد جوان، باعث محبوب شدنش شد! + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 27
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 25 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف