نمناک فرهنگ و هنرموسیقی محجبه شدن امل حجازی خواننده معروف لبنانی + عکس
امل حجازی ، خواننده معروف محجبه شد
امل حجازی ستاره موسیقی پاپ لبنان با انتشار تصویری محجبه در فیسبوکش خبر از مسلمان شدن و ادامه زندگی چون یک زن معتقد مسلمان داد.
تاریخ انتشار : 11 آذر 1396

امل حجازی خواننده معروف محجبه شد

امل حجازی با انتشار یک ترانه جدید که در ستایش حضرت محمد(ص)، پیامبر مسلمانان جهان، خوانده، با حجاب کامل در برابر دوربین ظاهر شده و عکس اصلی صفحه فیسبوک خود را هم تغییر داده است.

امل حجازی، یکی از موفق‎ترین خوانندگان زن دنیای عرب در چند دهه گذشته، امسال با اعلام بازنشستگی و تصمیمش برای ادامه زندگی چون یک زن مسلمان معتقد، میلیون ها نفر را در کشورهای عربی شگفت زده کرده است.
امل حجازی

عکس با حجاب امل حجازی خواننده لبنانی

خانم حجازی نخستین آلبوم خود را در سال 2001 منتشر کرد و یک سال پس از آن با آلبوم جدیدش،زمان، به صدر ستارگان پاپ لبنان پیوست. او در پایان دهه اول قرن بیست و یکم به یکی از بزرگترین هنرمندان دنیای عرب بدل شد.
آلبوم زمان او یکی از پرفروش ترین آلبوم های تاریخ موسیقی به زبان عربی است. امل این آلبوم را در سال 2002 منتشر کرد اما ماه سپتامبر گذشته با اعلام تصمیمش برای بازنشستگی از دنیای حرفه ای موسیقی، میلیون ها نفر را شگفت زده کرد.
او در فیسبوک نوشته:"پروردگار بالاخره دعای من را اجابت کرد... سال ها بود که من میان علاقه عاشقانه ام به هنر از یک سو، و ستایش و پرستشم برای نزدیکی به عقاید دینی ام، در کشمکش بودم. من این کشمکش درونی را سال ها در خودم داشتم تا بالاخره خداوند پاسخ نیایش های من را داد."
این ستاره دنیای پاپ در فیسبوک یک عکس با حجاب از خود منتشر کرده و آن را تصویر اصلی صفحه خود کرده است.

محجبه شدن امل حجازی خواننده معروف لبنانی + عکس

محجبه شدن امل حجازی خواننده معروف لبنانی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از پارسینه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف