نمناک اخبارجامعه اموال بابک زنجانی در ترکیه چه شد؟
اموال بابک زنجانی ، اموال بابک زنجانی
وکیل مدافع بابک زنجانی در رابطه با سوالاتی که راجع به وضعیت و میزان اموال بابک زنجانی در خارج از کشور به خصوص ترکیه شده بود پاسخ داد.
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1395
بازدید : 3,453 نفر

اموال بابک زنجانی در ترکیه واگذار شد

رسول کوهپایه زاده در پاسخ به این سئوال که اصغر هندی مشاور وزیر نفت و مسئول کمیته وصول مطالبات این وزارتخانه، ارائه فهرست اموال خارجی زنجانی به شرکت نفت به همراه وکالت بلاعزل برای پیگیری این اموال را تکذیب کرده است، اظهار کرد:16 فروردین امسال جلسه ای با حضور مسئولان دادستانی و شرکت نفت از جمله آقای هندی برگزار شد که موکل در آن جلسه راهکارهایی را برای استیفای اموال خارج از کشور خود ارائه می کند.

وکیل مدافع بابک زنجانی افزود:متعاقب آن جلسه، چهارشنیه یا پنج شنبه هفته گذشته مسئول دفترخانه شماره 518 تهران با هماهنگی مسئولان وارد زندان شد و از زنجانی بابت اموال خارجی وکالت بلاعزل برای شرکت نفت گرفت.

کوهپایه زاده توضیح داد:اینکه موکل بابت بخشی از اموال یا کل آن وکالت رسمی داده یا خیر، بحث دیگری است و آنچه اهمیت دارد این است که اگر موضوع برای مسئولان شرکت نفت مهم نبود، چنین وکالتی اخذ نمی کردند. ضمن اینکه زنجانی در شرایط فعلی که در زندان به سر می برد، بیشتر از این نمی تواند انجام دهد و این هم تلاش موکل در راستای تخفیف آثار جرم و جبران بخشی از خسارات وارده است و چنین اتفاقی قابل انکار نیست.

وکیل مدافع بابک زنجانی در پاسخ به این سئوال که موکلش وکالت چه تعداد از اموال خارجی خود را به شرکت نفت داده است، افزود:این وکالت درباره اموال زنجانی در ترکیه است زیرا این کشور یکی از کشورهایی به شمار می رود که اموال موکل در آن متمرکز است.

وکیل مدافع زنجانی از ارائه فهرست اموال خارجی موکلش به همراه وکالت بلاعزل به شرکت نفت خبر داد تا از تعرض به اموال زنجانی در خارج از کشور جلوگیری شود.

اموال بابک زنجانی در ترکیه چه شد؟

اموال بابک زنجانی در ترکیه چه شد؟
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .