نمناک سرگرمیگوناگون پرکاربردترین اموجی دنیا در شبکه های اجتماعی
اموجی ، اموجی چهره خندان و اشک بار
در سال 2015 لغت نامه انگلیسی آکسفورد، این اموجی را به دریافت عنوان اولین اموجی که به عنوان کلمه در آکسفورد قرارگرفته است مفتخر کرد.

پرکاربردترین و محبوب ترین اموجی استفاده شده در شبکه های اجتماعی

امسال یک شکلک به عنوان بهترین لغت سال انتخاب شد امسال اولین سالی است که فرهنگ لغت آکسفورد شکلک خنده از ته دل (emoji) را به عنوان لغت سال 2015 برگزیده است. این شکلک به عنوان یکی از پراستفاده ترین شکلک های فضای مجازی 20 درصد از شکلک های ارسالی کاربران اروپایی و 17 درصد شکلک های ارسالی کاربران آمریکایی را تشکیل می دهد .
محبوب ترین اموجی حال حاضر، اموجی «چهره خندان و اشک بار» است. فیگوری تراژیکمدی که میان گریه و خنده گیر کرده است و بهترین معادل برای توضیح وضعیتی است که در آن خوشی ها فراوان است و غصه در پایین ترین وضع ممکن خود است.
این اموجی در حال حاضر محبوب ترین یا به عبارتی پرکاربردترین اموجی در میان کاربران انگلیسی زبان iOS و مک در ایالات متحده است. این آمار توسط اپل منتشرشده و جزئیات آن در یک چارت نمایش داده شده است. این آمار بر اساس اطلاعاتی است که اپل از کاربران خود دریافت می کند تا تجربه کاربری را بهبود دهد. در این مورد خاص، با مشخص شدن اموجی های پرکاربرد، اپل هنگام پیشنهاد اموجی به کاربران عملکرد بهتری خواهد داشت. آمار کامل اپل را در چارت زیر می بینید.

 اموجی

اموجی چهره خندان و اشک بار

باید اضافه کنم که این تنها آماری نیست که این اموجی در آن اول شده است. آمارهای دیگری که از استفاده از اموجی منتشرشده بود، ازجمله آمار Emoji Tracker (که به صورت برخط میزان کاربرد اموجی ها در توییتر را رصد می کند) همین اموجی را با اختلاف پرکاربردترین و محبوب ترین اموجی استفاده شده در شبکه های اجتماعی معرفی کرده اند.
در سال 2015 لغت نامه انگلیسی آکسفورد، این اموجی را به دریافت عنوان اولین اموجی ای که به عنوان کلمه در آکسفورد قرارگرفته است مفتخر کرد.
به نظر می آید برای واکنش به این خبرها تنها یک واکنش وجود دارد؛ حالتی که در آن آن قدر خندیده ایم که اشک از چشم هایمان جاری شده است و همه این ها در یک اموجی کوچک خلاصه شده است.

پرکاربردترین اموجی دنیا در شبکه های اجتماعی

پرکاربردترین اموجی دنیا در شبکه های اجتماعی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از فارنت/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف