نمناک ورزشفوتبال امید ابراهیمی و کاوه رضایی از استقلال جدا می شوند؟
امید ابراهیمی ، استقلال
با اینکه پرسپولیس قهرمان شد اما هنوز لیگ برتر به پایان نرسیده است که در این میان زمزمه هایی در رابطه با بازگشت امید ابراهیمی به سپاهان به گوش می رسد.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1396

وضعیت امید ابراهیمی و کاوه رضایی در استقلال

اگر امید ابراهیمی و کاوه رضایی به هر دلیل از استقلال جدا شوند منصوریان با مشکلاتی در راه پرکردن جای خالی این دو بازیکن مواجه خواهد شد.

بازیکنانی که عملکرد چشمگیری در فصل شانزدهم داشته اند و بی شک بهترین مردان آبی ها محسوب می شوند. مدیران باشگاه استقلال باید هر چه زودتر در راستای حفظ این بازیکنان اقدام کنند. آنها اگر موضوع را جدی نگیرند ممکن است دو بازیکن کلیدی را از کف بدهند. پرسپولیس در نقل و انتقالات جدید هم بارش را خیلی زود بسته و تکلیفش را با بازیکنانی که مد نظر دارد روشن کرده تا همانند فصل پیش اولین تیمی باشد که بازیکنان فصل آینده خود را می شناسد.

امید ابراهیمی

نقل و انتقالات فوتبال و خبرهایی از جدایی ابراهیمی


در این میان انتظار می رفت که باشگاه استقلال به جهت جبران ناکامی های چند ساله در راه رسیدن به جام خیلی زود دست به کار شود و سازماندهی مناسبی در راه بستن تیم جدید داشته باشد اما تا به امروز هیچ حرکت مثبتی از سوی تصمیم گیران این باشگاه شاهد نبودیم و حتی صحبت از احتمال جدایی برخی بازیکنان شاخصی است که نبودشان در ترکیب فصل آینده لطمه های بسیاری به استقلال وارد خواهد آورد.


باشگاه استقلال تا به امروز موفق شده تنها نیمی از دستمزدهای بازیکنان را بپردازد و در راه پرداخت دستمزدها با مشکلاتی مواجه بوده است.
همین بهانه ای است تا بازیکنان بزرگی همچون امید ابراهیمی و کاوه رضایی که مشتریان دست به نقدی هم دارند ازهمین حالا شرط و شروط هایی را زیر لب زمزمه کنند و غیرمستقیم به گوش مسوولان باشگاه استقلال برسانند که تا وقتی حقوق های باقیمانده شان را نگیرند حاضر به تمدید قرارداد نیستند. این دو بازیکن البته حق دارند که با چنین پیش شرط هایی به سمت تصمیم گیران باشگاه بروند.


آنها تا به امروز با بدقولی های مکرر تصمیم گیران مواجه شده اند و آن مبالغی که ابتدای فصل با باشگاه توافق کرده بودند نصیب شان نشده است. در این میان امید ابراهیمی ناراحتی های کهنه ای از باشگاه دارد و قطع به یقین این بازیکن بر سر گرفتن مطالبات خود وسواس بیشتری به خرج خواهد داد. ابراهیمی فصل پیش هم تلاش های بسیاری برای رفتن به لیگ قطر داشت تا شاید در آن نقطه با آرامش بیشتری به فوتبال خودش ادامه دهد اما موفق به جدایی نشد و سرانجام دوباره دست همکاری با باشگاه استقلال فشرد و به ناچار در باشگاهی به فعالیت ادامه داد که از نحوه پرداختی هایش هیچ رضایتی نداشت.
شاید ابراهیمی تصور می کرد که در فصل جاری اوضاع متفاوت شود اما تا کنون چنین نشده و باشگاه استقلال در پرداخت دستمزدها با مشکلاتی مواجه بوده است. چنانچه وضعیت به همین منوال پیش برود و باشگاه استقلال نتواند ابراهیمی را تا پایان زمان نقل و انتقالات راضی کند ممکن است که این بازیکن علاوه برآنکه موضوع ترانسفر خود را دنبال می کند، به پیشنهاد های داخلی هم فکر کند.

امید ابراهیمی

امید ابراهیمی

بازگشت امید ابراهیمی به سپاهان؟

از همین حالا که لیگ به پایان نرسیده صحبت از بازگشت ابراهیمی به تیم سپاهان است. ظاهرا زردپوشان در راستای تقویت تیم خود می خواهند امید را دوباره در نقش جهان اسکان دهند که اگر انگیزه اصفهانی ها برای بازگرداندن ابراهیمی جدی باشد باشگاه استقلال خیلی زود باید دست به کار شود و با تامین بودجه و اعتبار لازم مانع از جدایی این بازیکن و پیوستنش به تیم های دیگر شود.
درباره کاوه رضایی هم همین خبرها را می شنویم. کاوه که یکی از بهترین های استقلال در فصل جاری بوده با پیشنهادهایی از تیم های خارجی روبه رو است. البته جدایی از استقلال برای کاوه رضایی در شرایطی جذاب خواهد بود که پیشنهادهای وسوسه انگیزی از تیم های خارجی به دستش برسد. قبل از پایان سال صحبت از ترانسفر این بازیکن به لیگ چین بود اما در نهایت این انتقال میسر نشد. اگر پیشنهاد تیم های چینی صحت داشته باشد احتمالا کاوه رضایی به آن پاسخ مثبت خواهد داد اما اگر تیم های خارجی خواهان جذب این بازیکن نباشند، طبیعتا او دوست دارد در استقلال بماند اما این ماندن منوط به دریافت مطالبات باقی مانده است. کاوه رضایی هم به مانند ابراهیمی ابتدا می کوشد دستمزدهای باقی مانده اش را زنده کند که باید دید با این مشکلات مالی که مدیران آبی بارها از آن دم زده اند و این بدقولی های مکرر آیا باشگاه استقلال می تواند انتظار دو بازیکن کلیدی خود را برآورده کند یا خیر. قطعا مسوولان باشگاه استقلال برای حفظ دیگر بازیکنان مشکل آنچنان حادی نخواهند داشت و قادرند دیگران را حفظ کنند اما درباره این دو بازیکن موضوع کاملا متفاوت است و آبی ها کار سختی برای تمدید قرارداد آنها خواهند داشت.

امید ابراهیمی و کاوه رضایی از استقلال جدا می شوند؟

امید ابراهیمی و کاوه رضایی از استقلال جدا می شوند؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از کاپ / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف