نمناک ورزشفوتبال کاشته های فوق العاده امید ابراهیمی شماره 6 استقلال
امید ابراهیمی ، امید ابراهیمی استقلال
امید ابراهیمی به تازگی استعداد جدیدش یعنی کاشته های بی نقصش را را در بازی های اخیر رو کرده است.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1395
بازدید : 1,033 نفر

چه می کند این امید ابراهیمی

امید ابراهیمی توانست دوباره برای استقلالی ها گل سازی کند.
این اولین بار نیست که امید ابراهیمی کاشته را روی دروازه می فرستد و استقلال گل می زند. او دیروز از جناح راست استقلال توپی روی دروازه فرستاد که فرشید باقری بلند شد و با یک ضربه سر آن را تبدیل به گل کرد. امید ابراهیمی به تازگی استعداد جدیدش را رو کرده است ؛ یعنی کاشته های بی نقصش را. او کاشته های یک ضرب را که معمولاً گل می کند، دو ضرب ها را هم طوری می فرستد که بوی گل می دهد. یک فلاش بک به دو بازی استقلال بزنید. در دیدار با ماشین سازی، امید پشت یک کاشته دوضرب ایستاد، سانتر کرد و نورافکن آن را گل کرد. در بازی با صنعت نفت هم همین اتفاق افتاد. دو کاشته نصیب استقلال شد که امید هر دو را سانتر کرد و هر دو هم گل شد.

 

امید ابراهیمی

کاشته های زیبای امید ابراهیمی

 ابراهیمی دیروز پنجمین پاس گل فصل خود را برای استقلال داد و حالا رقیب جدی برای کاوه رضایی است. کاوه 6 پاس گل برای تیمش داده و امید با ادامه این وضعیت می تواند او را بگیرد.

امید ابراهیمی زرندینی بازیکن فوتبال اهل ایران می باشد که در باشگاه فوتبال استقلال تهران در پست هافبک بازی می کند. او در تاریخ 12 تیر 955 قرارداد خود را برای سال سوم با استقلال تمدید کرد. امید ابراهیمی مدتی در باشگاه فوتبال بانک ملی نیز توپ می زد. او در سال 1388 به باشگاه فوتبال شهرداری بندرعباس پیوست. وی یک فصل در این باشگاه در لیگ دسته یک حضور داشت.

کاشته های فوق العاده امید ابراهیمی شماره 6 استقلال

کاشته های فوق العاده امید ابراهیمی شماره 6 استقلال
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف