نمناک ورزشفوتبال تمدید قرارداد امید ابراهیمی با باشگاه استقلال
امید ابراهیمی ، امید ابراهیمی استقلال
امید ابراهیمی در سه فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و به مدت یک فصل دیگر قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396

امید ابراهیمی قراردادش را با استقلال تمدید کرد

امید ابراهیمی هافبک تیم فوتبال استقلال قرارداد خود با این باشگاه را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد. سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام این خبر گفت:با درخواست کادرفنی قرارداد امید ابراهیمی بازیکن ملی پوش و اثر گذار استقلال و تیم ملی برای یک فصل دیگر تمدید شد.
مدیرعامل استقلال در ادامه عنوان کرد:ابراهیمی در سه فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و بعد از توافقاتی که میان باشگاه و این بازیکن حاصل شد، ابراهیمی به مدت یک فصل دیگر قرارداد خود با باشگاه را تمدید کرد.

 

 امید ابراهیمی

تمدید قرارداد امید ابراهیمی با استقلال

 

تمدید قرارداد ابراهیمی را به این بازیکن و هواداران تبریک می گویم و امیدوارم هافبک با اخلاق استقلال در فصل جاری نیز درخشش خود با پیراهن استقلال را ادامه دهد.
افتخاری در پایان گفت:خبرهای خوش برای هواداران استقلال همچنان ادامه دارد و تلاش می کنیم تا همچنان بازیکنان اثرگذار و مورد نظر کادرفنی را برای فصل آینده جذب کنیم تا تیمی قدرتمند و مدعی را روانه مسابقات کرده باشیم.

تمدید قرارداد امید ابراهیمی با باشگاه استقلال

تمدید قرارداد امید ابراهیمی با باشگاه استقلال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از فارس /ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف