نمناک ورزشبیوگرافی ورزشکاران زندگینامه و عکس های “امید ابراهیمی”
omid ebrahimi ، omid ebrahimi biography
“امید ابراهیمی” هافبک تیم ملی و استقلال تهران است که متولد مازندران می باشد. بیوگرافی کامل امید ابرهیمی را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی و زندگینامه امید ابراهیمی

نام :امید

نام خانوادگی :ابراهیمی زرندینی

تاریخ تولد :25 شهریور 1367

محل تولد :نکا ، مازندران

پست :هافبک

باشگاه کنونی :استقلال

شماره پیراهن :7

پای تخصصی :راست

 omid ebrahimi biography

کمال کامیابی نیا و امید ابراهیمی 

دوره فوتبالی امید ابراهیمی

امید ابراهیمی مدتی در باشگاه فوتبال بانک ملی نیز توپ می زد ، او در سال 1388 به باشگاه فوتبال شهرداری بندرعباس پیوست. وی یک فصل در این باشگاه در لیگ دسته یک حضور داشت.

 

ابراهیمی در سال 1389 با عقد قراردادی 3 ساله به باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان پیوست و پس از پایان قراردادش، آن را تمدید کرد. وی در مجموع 4 فصل در این باشگاه حضور داشت.

 omid ebrahimi biography

 omid ebrahimi 

باشگاه های امید ابراهیمی

باشگاه های جوانان
2006– 2004شهرداری نکا
باشگاه های حرفه ای
سال هاباشگاه هابازی گل
2009– 2006
2010– 2009
2014– 2010
2014 - اکنون
بانک ملی
شهرداری بندرعباس
سپاهان
استقلال تهران

26 (6)
118 (18)
74(29)
تیم ملی
2012 -تیم ملی ایران32 (4)

مشخصات امید ابراهیمی

حسین ماهینی و امید ابراهیمی و محسن مسلمان در دربی

ازدواج امید ابراهیمی

روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه 1396 امید ابراهیمی و همسرش نگین شفیع زاده مراسم ازدواج خود را برگزار کردند ، امید با خواهر همسر خسرو حیدری ازدواج کرد و با هم تیمی اش باجناق شد.

امید ابراهیمی

غلامرضا عنایتی و امید ابراهیمی

 

مصاحبه با امید ابراهیمی

در لحظاتی که استقلال 10 نفره شد، تصور می کردی تیم تان در پایان برنده باشد؟


خیلی سخت بود. نفت تیم خوبی است. وقتی 10 نفره شدیم، نفت با تعداد نفرات بیشتری حمله می کرد. ما تمرکز کرده بودیم که گل نخوریم. نیم نگاهی هم به ضد حملات داشتیم. البته تعداد ما در حملات زیاد نبود. تمرکزمان بیشتر روی این بود که گل نخوریم. قبل از 10 نفره شدن بازی را خوب کنترل کرده بودیم و نفت هم موقعیت چندانی نداشت. سجاد هم یک موقعیت برای خودش درست کرد که گل بزند. ولی نه ما سرتر بودیم و نه نفت تهران. بازی متعادل بود. نظم تیمی داشتیم ولی وقتی یک نفر از استقلال اخراج شد، نفت ریسکی بازی کرد. با این حال در وقت های اضافه گلی رد و بد نشد تا به پنالتی کشیده شود که خدا را شکر ما بردیم. خب کمی هم خوش شانسی آوردیم.

امید ابراهیمی

کاوه رضایی و امید ابراهیمی

تو در پنالتی ها، اولین پنالتی زدن استقلال بودی ولی توپت را گل نکردی. 

بله، متاسفانه پنالتی را از دست دادم و واقعا ناراحت بودم. ببیند بعد از 10 نفره شدن تیم، به هافبک های دفاعی خیلی فشار آمد. معمولا وقتی تیم ها 10 نفره می شود، به همه فشار می آید اما این فشار روی هافبک دفاعی ها بیشتر است. من و روزبه چشمی هم در 40 دقیقه آخر بازی واقعا خسته شدیم و فشار رویمان زیاد بود. من نباید پنالتی اول تیم را می زدم. باور کنید اصلا نمی خواستم پنالتی را بالا بزنم. هدفم این بود پائین بزنم ولی وقت بالای دروازه رفت، تعجب کرده بودم و باورم نمی شد پنالتی را گل نکرده باشم. 

یعنی زمین مشکل داشت؟


دقیقا، چمن ورزشگاه مشکلاتی داشت. نقطه پنالتی هم نرم بود. حتی وقتی روزبه می خواست پنالتی را بزند به او گفتم که حواست باشد. زمین خراب است. من می خواستم پائین بزنم ولی بالا رفت. تو پائین بگیر. ولی دیدید که پنالتی او هم به بیرون رفت. باید از هواداران استقلال به خاطر از دست رفتن پنالتی ام عذرخواهی کنم و قطعا در آینده جبران خواهم کرد. 

فرشید اسماعیلی و امید ابراهیمی

فرشید اسماعیلی و امید ابراهیمی

این دومین پنالتی ای بود که از دست دادی.


بله، در بازی استقلال اهواز یک پنالتی از دست دادم. این بار اگر می باختیم تا آخر عمرم خودم را نمی بخشیدم. من خیلی بازیکن حساسی هستم و اینجور وقت ها واقعا ناراحت می شوم و حتی خودم را در خانه ام حبس می کنم. 

امید ابراهیمی و علی کریمی

علی کریمی و امید ابراهیمی 


واقعا؟ بازیکنان بزرگی بوده اند که پنالتی های به مراتب مهمتری را از دست داده اند. 


ولی من ناراحت می شوم. اتفاقا خیلی ها به من می گویند مسی و رونالدو هم پنالتی از دست می دهند ولی من این شکلی هستم. واقعا ناراحت می شوم. خدا را هزار مرتبه شکر که استقلال برد وگرنه هیچوقت خودم را نمی بخشیدم. 

استقلالی سال گذشته رفت و برگشت به نفت باخت ولی امسال نفت را در لیگ و حذفی برده اید. استقلال قوی شده یا نفت ضعیف شده است؟


تیم منصوریان امسال شرایط فصل قبل را ندارد. نه اینکه تیم بدی باشد. روحیه ای که پارسال داشت امسال ندارد. به نظر من تیم منصوریان از نظر شخصی و تیمی مشکلی ندارد ولی امسال این استقلال بوده که توانسته شخصیت تیمی اش را بالا ببرد. ما اکثر بازی های خارج از خانه های خود را برده ایم. در خانه هم معمولا برنده بوده ایم. استقلال امسال ترسی از باخت ندارد و در عین حال دوست ندارد ببازد. ما همیشه تمرکزمان را روی بردن گذاشته ایم. واقعا روحیه تیم مان بالاست. 

امید ابراهیمی و برزای

امید ابراهیمی و وریا غفوری و بهنام برزای

در خارج از خانه حتی عملکرد بهتری هم داشته باید. 


مظلومی و تیم استقلال شجاع است. سرمربی تیم می گوید ما استقلال هستیم و نباید جلوی هیچ تیمی برای باختن یا مساوی کردن به زمین بازی برویم. بیرون از خانه هم می جنگیم. این را هم فراموش نکنیم که ما خارج از خانه هم هوادار داریم و حمایت شان پشت تیم ماست. از همه مهتر ما روحیه بردن در خارج از خانه را داریم. شک نکنید همین تلاش را ادامه می دهیم و انشالله در بازی های بعدی هم موفق باشیم. 


البته بعد از دربی پرسپولیسی ها چنین نظری نداشتند و می گویند استقلال ترسو بازی کرد. 


استقلال ترسو نبود. فکر کنم ناخواسته عقب کشیدیم. ما سه روز قبل از دربی با سپاهان یک بازی سنگین برگزار کردیم. پرواز رفت و برگشت به اصفهان داشتیم که بچه ها را خسته کرد ولی از آنطرف پرسپولیس در تهران بازی داشت. آنها با ملوان بازی کردند. ما به مراتب از پرسپولیس یها خسته تر بودیم. از طرفی واقعا آن روز، روز ما نبود. اگر تیم واقعی استقلال بودیم، شک نکنید راحت می توانستیم پرسپولیس را شکست دهیم ولی یک روزهای، روز ما نمی شود. 

امید ابراهیمی زندگینامه

امید ابراهیمی و امید نور افکن

پرسپولیسی ها امسال انتقاد زیادی از وضعیت داوری ها دارند. آنها می گویند داوری ها امسال به نفع استقلال بوده و در عوض تا اینجا داوران به ضرر آنها سوت زده اند. 

من فکر می کنم این حرف ها برای آن است که بخواهند ذهن همه را از نتیجه نگرفتن شان و باخت هایشان دور کنند. هدف شان همین است. مطمئنا هیچ داوری به خاطر یک تیم شرافتش را نمی فروشد. داور اشتباه می کند ولی نمی توان گفت که این اشتباهات عمدی است. داوران سهوی اشتباه می کنند. این هم تفکر اشتباهی است که فقط بگوئیم استقلال امسال از داوری سود کرده است. اتفاقا اینطور نیست. بعضی از مسابقات بوده که ما از داوری ها ضرر کرده ایم. اینطور نبوده که فقط اشتباهات برای پرسپولیس باشد. من می گویم ما باید به داوران کمک کنیم و اینطور نباشد که داوران را تحت فشار قرار دهیم. داور هم نیاز به کمک دارد. وقتی تحت فشار باشد اشتباه می کند. ما به داوران اینقدر فشار نیاوریم تا بتوانند به شرایط ایده آل برسند. در این صورت تمام تیم ها ضرر نمی کنند. من فکر می کنم این حرف ها را می زنند که بخواهند سمت هواداران به سمت دیگری ببرند.

دربی پایتخت

رامین رضاییان و فرشاد احمد زاده و امید ابراهیمی در دربی

یعنی پرسپولیسی ها می خواهند فشار را از روی خودشان بردارند، منظورت این است؟


بله، می خواهند استقلال را به حاشیه ببرند. ما همیشه در زمین برای بردن تلاش کرده ایم و خدا را شکر تا الان هم نتیجه گرفته ایم. 


ولی قبول داری گاهی پرسپولیس خیلی از اشتباهات ضرر دیده است؟ مثلا اخراج دروازه بانشان در جام حذفی یا اشتباهی که فغانی در بازی ذوب آهن کرد…


بله، قطعا پرسپولیس آسیب دیده است ولی این چه ربطی به استقلال دارد؟ به استقلال چه ربطی دارد که داور در بازی پرسپولیس اشتباه کرده است؟ ما بی توجه به این مسایل تلاش خودمان را می کنیم و اگر داوری اشتباه می کند، ربطی به استقلال ندارد. مدام می خواهند اشتباه داوری شان را به استقلال بچسبانند در حالی که کوچکترین ربطی ندارد. نتیجه نگرفتن پرسپولیس را می خواهند به استقلال ربط بدهند. تیم شما گاهی وقت ها شرایط خوبی ندارد و یا داور اشتباه می کند، این چه ربطی به استقلال دارد؟ هر مشکلی که ایجاد می شود می گویند استقلال. ما کاری به این بحث ها نداریم و داریم تلاش خودمان را می کنیم. آنها هم تلاش خودشان را می کنند ولی گاهی اشتباه پیش می آید و ضرر می کنند. برای ما هم پیش می آید. به نظر من هیچ داوری دنبال قضاوت ناجوانمردانه نیست و نمی خواهد به یک تیم ضرر بزند.

بیوگرافی امید ابراهیمی

امید ابراهیمی در تیم ملی

افتخارات امید ابراهیمی

لیگ برتر

  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 90-1389 به همراه تیم سپاهان اصفهان
  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 91-1390 به همراه تیم سپاهان اصفهان

جام حذفی

  • قهرمانی در جام حذفی 92–1391 به همراه تیم سپاهان اصفهان
  • سومی لیگ برتر فوتبال ایران 94–95 به همراه تیم استقلال تهران
  • نایت قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران 95-96 به همراه تیم استقلال تهران
فردی
  • برترین هافبک فوتبال ایران 95–1394 در تیم استقلال تهران

 منشا و امید ابراهیمی

گادوین منشا و امید ابراهیمی و کاوه رضایی

 

امید ابراهیمی ، زندگینامه و عکس های امید ابراهیمی

زندگینامه و عکس های “امید ابراهیمی”
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
منبع : نمناک - /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف