نمناک اخبارورزشی پیشنهاد وسوسه انگیز اروپایی برای امید ابراهیمی
امید ابراهیمی ، پیشنهاد تیم هلند به امید ابراهیمی
امید ابراهیمی از جمله بازیکنانی است که تقریبا هیچ جانشینی ندارد و ناکامی هفته های اول برای آبی پوشان نیز در غیاب این بازیکن به خاطر مصدومیتش رقم خورد.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1397

امید ابراهیمی پیشنهاد اروپایی دارد

امید ابراهیمی هافبک جنگنده استقلالی ها با گلی که در دیدار برابر پیکان به ثمر رساند، موفق شد تعداد گل های خود در لیگ هفدهم را به مانند پاس گل های خود به عدد دو برساند.

از اردوی استقلال خبر رسید امید ابراهیمی هافبک ملی پوش و توانمند آبی پوشان با یک پیشنهاد بسیار خوب از اروپا مواجه شده است. ابراهیمی دو فصل قبل نیز پیشنهاد اروپایی داشت اما تصمیم گرفت در استقلال بماند به خصوص که رقم قراردادش هم بهتر از پیشنهاد اروپایی از کشور یونان بود اما این فصل، شرایط بهتری برای امید رقم خورده زیرا نرخ ارز با جهش خیره کننده ای همراه بوده و عقد هر قراردادی خارج از لیگ ایران، می تواند برای فوتبالیست های ایرانی جذاب باشد.

امید ابراهیمی

پیشنهاد تیم هلند به امید ابراهیمی

امید از جمله بازیکنانی است که تقریبا هیچ جانشینی ندارد و ناکامی هفته های اول برای آبی پوشان نیز در غیاب این بازیکن به خاطر مصدومیتش رقم خورد. حالا پیشنهادی از هلند برای ابراهیمی رسیده که اگر از تیم جدا شود، کار شفر نیز گره می خورد. تصمیم نهایی را امید بعد از جام جهانی اتخاذ خواهد کرد.

امید ابراهیمی تنها در میانه زمین

استقلال مدتی است که فرشید باقری و روزبه چشمی را در اختیار ندارد و داریوش شجاعیان هم که در دو بازی گذشته در ترکیب استقلال در پست هافبک دفاعی به میدان رفته از حضور در بازی با سپاهان محروم شده است.

با این شرایط در بازی با سپاهان امید ابراهیمی تنها هافبک دفاعی استقلال خواهد بود و ممکن است شفر مجبور باشد تیمش را با تک هافبک دفاعی وارد زمین کند.

پیشنهاد وسوسه انگیز اروپایی برای امید ابراهیمی

برگرفته از خبر داغ / ورزش سه / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف