نمناک اخبارورزشی امید عالیشاه در پرسپولیس ماندنی شد
امید عالیشاه ، باشگاه پرسپولیس
مدتی است شایعه جدایی امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس از این تیم در نیم فصل شنیده میشد اما قرار شد امید عالیشاه در پرسپولیس بماند.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395

ماندن امید عالیشاه در پرسپولیس

تا چندی پیش گفته می شد که امید عالیشاه و احمد نوراللهی سرباز هستند و باید در نیم فصل راهی یک تیم نظامی و به احتمال قوی تراکتورسازی شوند. از طرفی نیمکت نشینی دائمی نوراللهی و البته نارضایتی های عالیشاه از وضعیتش در پرسپولیس ، شایعه خروج این دو ستاره جوان را در نیم فصل تقویت می کرد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال تدارک رهن منزل مسکونی امید عالیشاه هستند. خبری که می تواند خط بطلانی به جدایی اش در نیم فصل باشد.

 عالیشاه بازیکن مصدوم پرسپولیس، در طول فصل جاری مشکلات متعددی را با کادر فنی و مدیریت باشگاه پیدا کرد اما همچنان بازیکنی است که برانکو ایوانکوویچ به او اعتقاد دارد و نمی خواهد او را از دست دهد.

امید عالیشاه

امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس

 همین امر سبب شد تا سرمربی سرخپوشان از مدیران باشگاه بخواهد تا عالیشاه را تحت هر شرایطی همراه با احمد نوراللهی در پرسپولیس نگه دارند. به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس جلسه ای را روز گذشته با عالیشاه برگزار کردند و از او خواستند تا بماند.

 کاپیتان دوم پرسپولیس هم علاقه اش به ماندن در پرسپولیس را کتمان نکرده است تا این باشگاه به فکر رهن مسکن برای تمدید اقامتش در تهران بیفتد.

 گویا این اتفاق برای نوراللهی نیز طی چند روز آینده رخ خواهد داد تا مسئولان باشگاه پرسپولیس، او را برای ماندن در این تیم متقاعد کنند.

 این در حالی است که با توجه به اتمام سنوات تحصیلی نوراللهی، این بازیکن مشمول سربازی خواهد شد تا فوتبالش را در یکی از تیم های نظامی ادامه دهد.

امید عالیشاه در پرسپولیس ماندنی شد

امید عالیشاه در پرسپولیس ماندنی شد
: امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از هوادار -/ح
این مطلب مفید بود ؟
2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف