نمناک ورزشلیگ برتر در تراکتورسازی به امید عالیشاه و نوراللهی ظلم شد
امید عالیشاه ، تراکتورسازی
امید عالیشاه, احمد نوراللهی و هاشم بیک زاده سه بازیکنی هستند که در تراکتورسازی در حقشان ظلم شد و باید تا پایان فصل بیرون از گود باشند.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1395

ظلمی که به امید عالیشاه و احمد نوراللهی شد

خبرهایی مبنی بر احتمال عدم امکان استفاده نماینده تبریز از احمد نوراللهی، هاشم بیک زاده و امید عالیشاه مطرح شده ولی مسئولان باشگاه تراکتور سازی از قانونی بودن جذب این سه بازیکن خبر می دهند.

تراکتورسازی در تاریخ 95.8.5 نامه محرومیت از پنجره نقل و انتقالات زمستانی را از فیفا دریافت کرده بود و آگاهی داشت که در تعطیلات زمستانی حق جذب بازیکنان جدید را نخواهد داشت اما باز هم دست به جذب بازیکنان جدید زد! این گناه نابخشودنی است و بیشتر از تیم به سه بازیکنی ضربه زد که حال باید تا پایان فصل بیرون از گود باشند. امید عالیشاه، احمد نوراللهی و هاشم بیک زاده.

امید عالیشاه

امید عالیشاه و احمد نوراللهی

اگر این بازیکنان می دانستند تراکتورسازی محروم است، طبیعتا پیراهن این تیم را برتن نمی کردند. امید عالیشاه و احمد نورالهی روی نیمکت پرسپولیس می ماندند، بهتر از این بود که در خانه بنشینند. یا هاشم بیک زاده دست کم در صبای قم می ماند و بازی می کرد.

بر اساس قوانین جدید یکی، دو سالی است که فیفا مستقیم با باشگاه ها مکاتبه می کند و تنها فدراسیون فوتبال را به هنگام صدور رای و در ادامه برای اجراء به شهادت می گیرد. حتی اگر فدراسیون فوتبال در این پرونده سهل انگاری کرده است، تراکتورسازی نباید با استفاده از این فرصت نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام می کرد.

حتی در آیئن نامه ها داخلی همه به باشگاه ها گفته شده مسئولیت بازی دادن به بازیکن محروم با باشگاه ها است و اگر باشگاهی از بازیکن محروم استفاده کند و فدراسیون فوتبال مانع نشود این باشگاه است که ضربه می خورد. پیش تر دیده بودید سپاهان به دلیل استفاده از بازیکن محروم – رحمان احمدی – از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد. یا تیم ملی امید که در بازی با عراق از کمال کامیانی نیای دو اخطاره استفاده کرد و حذف شد.

تراکتورسازی با توجه به نامه محرومیتی که از سوی فیفا دریافت کرده بود حتی باید، پیش قدم می شد و نامه دکتر علیرضا اسدی به سازمان لیگ برتر را نقض می کرد چون از محرومیت خود خبر داشت و می دانست که این رفتار فدراسیون فوتبال سهوا یا عمدا غیر قانونی و خطای بزرگی است.

گناه تراکتورسازی نابخشودنی است چون با علم به محرومیت صورت گرفته است و این صورت مسئله به سادگی پاک نمی شود و بهانه های توجیهی هم گره ای را باز نخواهد کرد.

در تراکتورسازی به امید عالیشاه و نوراللهی ظلم شد

در تراکتورسازی به امید عالیشاه و نوراللهی ظلم شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف