نمناک اخبارورزشی امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس شد
امید عالیشاه ، جلال حسینی
کاپیتان اول و دوم پرسپولیس مشخص شدند , جلال حسینی کاپیتان اول و امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس خواهند بود.

کاپیتان دوم پرسپولیس مشخص شد

در بین مردان امروز پرسپولیس جلال حسینی به خاطر سن وسال و وجاهت ملیش قطعا کاپیتان اول پرسپولیس خواهد بود اما امید عالیشاه به خاطر این که از سال 92 طی 3 سال در پرسپولیس تداوم وثبات بسیار داشته ودرخشش قابل توجهی هم در مسابقات فوتبال لیگ پارسال داشته ،علیرغم یک سال حضور دیرتر از حسین ماهینی به عنوان کاپیتان دوم این تیم محسوب خواهد شد.

با جدایی محسن بنگر و رضا نورمحمدی، کاپیتان اول و دوم پرسپولیس از این تیم در فصل نقل و انتقالات، بحثی پیرامون کاپیتان پرسپولیس در فصل شانزدهم وجود داشت که با پیوستن جلال حسینی به جمع سرخپوشان و بستن بازوبند کاپیتانی در اولین دیدار فصل این تیم، مشخص شد که این بازیکن کاپیتان اول پرسپولیس است.

جلال حسینی

امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس


در همین راستا شنیده می شد امید عالیشاه که 3 فصل پیاپی در پرسپولیس حضور داشته است از این تصمیم دلخور بود و بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را به خاطر تداوم حضورش در این تیم، حق خود می دانست.

با این وجود به علت حضور 90 دقیقه ای حسینی در تمام بازی های سرخپوشان در 7 هفته ابتدایی لیگ برتر، مشخص نبود کاپیتان دوم پرسپولیس چه کسی است.

علاوه بر امید عالیشاه که داعیه کاپیتانی پرسپولیس را داشت، حسین ماهینی هم که در لیگ دوازدهم به پرسپولیس پیوسته بود و پس از آن برای گذراندن دوران خدمت سربازی اش به ملوان رفته بود و در فصل شانزدهم به جمع سرخپوشان بازگشت، جزو گزینه هایی بود که احتمال اینکه بعد از جلال حسینی کاپیتان باشد وجود داشت.

با این وجود، دیدار تیم فوتبال پرسپولیس برابر قشقایی شیراز در مرحله یک سی و دوم جام حذفی به خاطر عدم حضور ملی پوشان پرسپولیس، اولین بازی سرخپوشان در غیاب جلال حسینی و به نوعی رونمایی از کاپیتان دوم پرسپولیس بود.

در این دیدار که حسین ماهینی و امید عالیشاه هر دو از ابتدا در ترکیب پرسپولیس حضور داشتند، بازوبند کاپیتانی پرسپولیس بر بازوی عالیشاه بسته شده بود و این موضوع نشان از این داشت که گزینه دوم کاپیتانی سرخپوشان، این بازیکن است.

شنیده می شود این تصمیم در پی اعتراض عالیشاه و حساسیت او نسبت به موضوع کاپیتانی گرفته شده است، در حالی که حسین ماهینی به عنوان یک بازیکن بی حاشیه هیچ توجهی به این مسائل ندارد و تمرکزش روی مسائل فنی خودش است.

امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس شد

امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس شد
: امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟
3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف