نمناک ورزشفوتبال تبعید امید عالیشاه به لیگ دسته یک
امید عالیشاه ، امید عالیشاه پرسپولیس
امید عالیشاه برای فصل آینده لیگ برتر باید باقیمانده خدمت سربازی خود را در تیم فجر سپاسی شیراز بگذراند.
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1396

امید عالیشاه به لیگ یک تبعید می شود

امید عالیشاه نیم فصل گذشته به دلیل گذراندن دوران خدمت مقدس سربازی به تیم فوتبال تراکتورسازی منتقل شده بود و پس از ممنوعیت تراکتور از نقل و انتقالات مجبور شد تا پایان فصل را بدون بازی در لیگ برتر سپری کند.

 
شنیده ها حکایت از آن دارد که فجر سپاسی شیراز مقصد بعدی امید عالیشاه برای فصل آینده است و وی باید باقیمانده خدمت خود را در تیم فجر سپاسی شیراز بگذراند.
 
امید عالیشاه با ادامه این وضعیت از لحاظ فوتبال حرفه ای دوران بدی را سپری خواهد کرد چراکه فجر سپاسی و لیگ یک شاید باعث شد امید بعد از یک فصل به فراموشی سپرده شود. 
 
 
 امید عالیشاه

تبعید عالیشاه به تیم فجر سپاسی

 احمد نور الهی که به همراه امید عالیشاه به تراکتورسازی رفته بود تابستان امسال به دلیل کسری خدمت ترخیص می شود و به احتمال فراوان در صورت جلب نظر برانکو دوباره به پرسپولیس برمی گردد.

کلمه تبعید در مورد این انتقال از این بابت استفاده شده که به جز تراکتور سازی تبریز که مجوز جذب بازیکن را در لیگ برتر داشت هیچ تیم دیگری نمی تواند بازیکن سرباز جذب کند و عالیشاه به ناچار با نظر مسئولان نظامی به تیم فجر سپاسی شیراز منتقل می شود.

تبعید امید عالیشاه به لیگ دسته یک

تبعید امید عالیشاه به لیگ دسته یک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف