نمناک اخبارورزشی امید عالیشاه در تمرینات تراکتورسازی + عکس
امید عالیشاه ، امید عالیشاه در تراکتورسازی
امید عالیشاه یا باید نیم فصل بدون اینکه یک بازی انجام دهد کنار تراکتوری ها تمرین کند و یا اینکه در لیگ دسته اول برای ملوان و فجرسپاسی بازی کند.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1396

امید عالیشاه هم چنان در تمرینات تراکتورسازی

با وجود اینکه سردار باران چشمه، معاونت تربیت بدنی نیروهای مسلح روز گذشته اعلام کرد امید عالیشاه در یکی از دو تیم نظامی ملوان یا فجرسپاسی مورد استفاده قرار می گیرد اما این بازیکن همچنان در تمرینات تراکتورسازی حضور دارد.

 

امید عالیشاه

امید عالیشاه هم چنان در تراکتور


عالیشاه در صحبتی که با یحیی گل محمدی داشته، از اعتقاد این مربی به خودش مطمئن شده اما سرنوشت او مشخص نیست. عالیشاه یا باید نیم فصل بدون اینکه یک بازی انجام دهد کنار تراکتوری ها تمرین کند و از نیم فصل دوم برای تیمش به میدان برود و یا اینکه در لیگ دسته اول برای ملوان و فجرسپاسی بازی کند. همین مساله سبب شده تا او نتواند تصمیم درستی برای ادامه فوتبالش اتخاذ کند.

 

امید عالیشاه

امید عالیشاه هم چنان در تراکتور

چیزی که مشخص است او فعلا کنار تراکتوری ها در تهران تمرین می کند تا آمادگی جسمانی اش از دست نرود و در روزهای آینده تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

امید عالیشاه در تمرینات تراکتورسازی + عکس

امید عالیشاه در تمرینات تراکتورسازی + عکس
: امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟
1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف