نمناک ورزشفوتبال آخرین وضعیت تمدید قرارداد استقلال با امید نورافکن
امید نورافکن ، امید نورافکن استقلال
امید نورافکن و ابراهیمی بازیکن آزاد هستند و باشگاه استقلال برای ماندن آنها باید به فکر رضایت این دو بازیکن باشد.
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396

امید نورافکن دستمزد بیشتری می خواهد

به نظر می رسد نورافکن برای اینکه در استقلال بماند پول بیشتری نسبت به فصل های گذشته می خواهد. امید نورافکن بازیکن 20 ساله استقلال یکی از بازیکنانی است که منصوریان مصرانه می خواهد او در استقلال بماند و تاکید دارد که باید با این بازیکن قرارداد بلند مدت بسته شود اما هنوز معلوم نیست این بازیکن برای فصل آینده خود چه تصمیمی دارد.
منصوریان در مورد حضور او در تیم جوانان برای بازی های جام جهانی کوتاه آمد تا این بازیکن هم به راحتی قراردادش را با استقلال تمدید کند اما به نظر می رسد نورافکن برای اینکه در استقلال بماند پول بیشتری نسبت به فصل های گذشته می خواهد.

 

 امید نورافکن

وضعیت نورافکن برای ماندن در استقلال

 این بازیکن جوان گفته بود برای تمدید قرارداد منتظر پاس شدن چکش می ماند. روز گذشته چک استقلالی ها پاس شد و این بازیکن می تواند در مورد فصل آینده خود بدون نگرانی تصمیم بگیرد.
استقلال قصد ندارد برای فصل هفدهم هافبک های دفاعی خود را از دست بدهد. چهار هافبک دفاعی استقلال بنا به خواسته منصوریان ماندنی خواهند شد. البته نورافکن و ابراهیمی بازیکن آزاد هستند و استقلال برای ماندن آنها باید به فکر رضایت این دو بازیکن باشد. باید دید طی روزهای آتی افتخاری برای تمدید قرارداد این بازیکنان چه کار می کند.

آخرین وضعیت تمدید قرارداد استقلال با امید نورافکن

آخرین وضعیت تمدید قرارداد استقلال با امید نورافکن
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف