نمناک فرهنگ و هنرچهره ها امیرعلی نبویان از رادیو هفت تا نمایش پیت حلبی
امیرعلی نبویان ، رادیو هفت
امیرعلی نبویان مجری برنامه هفت و روایت کننده قصه های امیرعلی به تازگی نویسندگی یک نمایش به نام ناگهان، یک بیت حلبی را به عهده داشته است.

 امیرعلی نبویان برای اولین بار نویسندگی یک نمایش با عنوان ناگهان، یک پیت حلبی را بر عهده داشته که این نمایش در سالن مولوی در حال اجراست.

نبویان توضیح داد:ناگهان یک پیت حلبی  از فضا و موقعیتی تخیلی و فانتزی برخوردار است و اتفاقات آن در بستر طنز رخ می دهد.
 
امیرعلی نبویان
 
نبویان با اشاره به این موضوع که در این نمایش، امیرکبیر در دنیای امروز به دنبال کار وارد شهری می شود، خاطرنشان کرد:مخاطب در این اثر امیرکبیر را می بیند که وارد زندگی کنونی ما شده و در مواجهه با شخصیت ها و افراد مختلف اتفاقاتی برایش رخ می دهد که باعث ایجاد شرایط تأمل برانگیز و طنز می شود.
 
مجری
 
این نویسنده در پایان مورد حضورش در برنامه «رادیو هفت» گفت:برخلاف گذشته من در سری جدید این برنامه صرفاً به عنوان مجری حضور دارم و روایت گر «قصه های امیرعلی» دیگر نیستم. این برنامه به دلیل فضای متفاوت و ساده ای که دارد توانسته با مخاطبان ارتباط زیادی برقرار کند و از این جهت اثر قابل تأملی به شمار می رود. 

امیرعلی نبویان از رادیو هفت ، نویسندگی امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان از رادیو هفت تا نمایش پیت حلبی
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 38
برگرفته از جام جم سیما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 36 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف