نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دردسرهای امیرمهدی ژوله در اینستاگرام ! + عکس
امیرمهدی ژوله ، عکس امیرمهدی ژوله
اینستاگرام امیرمهدی ژوله که در جریان مسابقه خنداننده برتر بارها مورد حمله کاربران قرار گرفت و دردسرهای زیادی را برای او به همراه داشته است.

سوء تفاهم های اینستاگرام امیر مهدی ژوله

امیر مدی ژوله نویسنده کشورمان و کمدین برتر خندوانه به تازگی با انتشار پستی در اینستاگرامش از دردسرهای جدیدش در این شبکه اجتماعی پر طرفدار و محبوب گفت.

ژوله با به اشتراک گذاشتن عکس یک گلابی نوشت:

اینستاگرام امیرمهدی ژوله

پست امیرمهدی ژوله

«مگه میشه؟ کلا پنج ماه نشده اومدم اینستا، چهارتا از پست هام رو پاک کردم، نود در صد پست هام رو یک تا چند بار ادیت کردم، برای چن تاشون تکمله و توضیح ضروری نوشتم، چند تا رو پست موقت تلقی کردم و برداشتم.

چطور ممکنه هرچی بنویسی باعث سوتفاهم بشه؟ چطور ممکنه هر پستی بذاری بلافاصله یه دو قطبی سرش شکل بگیره و بحث با چرک ترین شکل بره سمت باقالی ها.

با امین حیایی عکس میذارم دعوای سیاسی میشه ،با علی مشدی رقابت دارم دعوای تهران و شهرستان راه میفته، میگم تنبیه علی ضیا سخت بود، میشه جنگ خونین پرسپولیس و استقلال، با جیبوتی شوخی میکنم دعوای مدافعان و مخالفان بالا رفتن از دیوار سفارت راه میفته، شعر مینویسم هرکی یه چیزی دریافت میکنه، عکس میذارم هرکی یه چیزی برداشت میکنه.

همین آخری مگه جز این گفتم که برای رسیدن به چنین روزی خیلی رنج کشیده ایم؟ ببینید چه الم شنگه ای راه افتاده و چه نسبت هایی به هم داده شده و بحث تا کجاها رفته.»

این نویسنده پس از اجرایی شدن برجام با انتشار عکسی از محمود احمدی نژاد نوشته بود :«ما برای آنکه ایران خانه خوبان شود، رنج دوران برده ایم، رنج دوران برده ایم.»

امیرمهدی ژوله در ادامه نوشت :« الحمدلله همه هم دموکراتیم و آرتیست و تحصیل کرده. نمی دونم شاید برای همینه که خیلی حرف درست حسابی تو اینستا زده نمیشه و خیلی ها به عکس چلوکباب کوبیده و لب غنچه و اشعار مریم حیدرزاده بسنده کردن.»

او در پایان درباره انتشار عکس گلابی هم توضیحی ارائه کرده است :« حالا این شما و این عکس یهویی گلابی. ببینم از این چه بلوایی درمیارید.»

امیرمهدی ژوله

امیر مهدی ژوله

دردسرهای امیرمهدی ژوله در اینستاگرام ! + عکس

دردسرهای امیرمهدی ژوله در اینستاگرام ! + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 23
برگرفته از خبرآنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 17 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف