نمناک فرهنگ و هنرچهره ها انتقاد صریح امیر آقایی از حرفهای مسعود فراستی
امیر آقایی ، مسعود فراستی
امیر آقایی با انتشار پستی در اینستاگرام خود به صحبت های مسعود فراستی واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 18 آذر 1395

واکنش امیر آقایی به صحبت های فراستی

امیر آقایی هنرمندی که با فیلم ارتفاع پست ابراهیم حاتمی کیا به دنیای سینما راه پیدا کرد نقد صریحی به صحبت های مسعود فراستی مطرح کرد . این بازیگر که در سال گذشته با حضور در برنامه هفت از آقای فراستی دلگیر شده بود و صحبت هایی میان آنها شکل گرفته بود واکنشی صریح به حرفهای مسعود فراستی در اینستاگرامش منتشر کرد .

در این صحبت ها مسعود فراستی مطرح کرده بود که از توانمندی بالایی برخوردار است و قادر است فیلم ها را ندیده نقد کند که این صحبت با واکنش امیر آقایی روبه رو شد .

امیر آقایی در تازه ترین پست خود در اینستاگرام نسبت به صحبت های مسعود فراستی واکنش نشان داد.

امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون، فیلمی از صحبت های مسعود فراستی منتقد سینما را در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن فراستی از توانایی بالای خود می گوید که حتی با ندیدن فیلم ها، آن ها را درست نقد می کند.

آقایی در توضیح این فیلم نوشت:«بزرگی گفته است:تنها زمانی سخن از اخلاقیات به میان می آید، که اخلاق در میان نباشد، این میزان از تکبر، به جد قابل بحث است.»

امیر آقایی

واکنش به صحبت های فراستی در اینستاگرام امیر آقایی

اولین نقش امیر آقایی در سینما در فیلم ارتفاع پست به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بود. او با بازی در فیلم زن دوم شاید به تعبیری متفاوت ترین حضورش در سینما را تجربه کرد. آقایی در سریال اولین شب آرامش نیز حضور داشت و ارتباط خوبش با احمد امینی کارگردان این سریال، باعث شد دوباره در ساخته دیگر احمد امینی یعنی بی گناهان ایفای نقش کند. .آقایی همچنین قرار بود در فیلم پایان نامه بازی کند به دلیل تغییر نسخه اولیه فیلم نامه از بازی در این فیلم انصراف داد. وی در برنامه هفت گفت بابت انصراف از حضور در فیلم پایان نامه مبلغ 170 میلیون تومان جریمه شده است. 

امیر آقایی مجموعه هایکو با نام «بیدها در باد» سروده است که در سال 1389 توسط «انتشارات حوض نقره» منتشر شده است. وی علاوه بر بازیگری و نویسندگی، نقاشی و عکاسی هم انجام می دهد.

انتقاد صریح امیر آقایی از حرفهای مسعود فراستی

انتقاد صریح امیر آقایی از حرفهای مسعود فراستی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف